Витік: передзавантаження horizon forbidden west на ps5 почнеться за тиждень до релізу, а розмір гри перевищить 70 гбайт

21

Автор мікроблогу playstation game size, що стежить за додаванням ігор і патчів в базу даних ps store, розкрив розмір і дату початку передзавантаження ps5-версії екшену у відкритому світі horizon forbidden west.

Джерело зображення: sony interactive entertainment

Як стало відомо, horizon forbidden west на консолі поточного покоління sony interactive entertainment займе 96,35 гбайт. Дане значення не включає очікуваний патч першого дня.

За словами блогера, розмір ігор в базі даних може іноді перевищувати реальний на 10-20 гбайт, але навіть з урахуванням такої похибки для horizon forbidden west на ps5 доведеться звільнити більше 70 гбайт вільного місця.

🚨 horizon forbidden west (ps5) ▶️ download size : 96.350 gb* (without day one patch) * some games on database have bigger size than on console (10-20 gb) , anyway still +70 gb ! 🟩 pre-load : february 11 🟫 launch: february 18 🟨 #ps5 #horizonforbiddenwest 🟧 @guerrilla pic.twitter.com/f8g0ged4dp

— playstation game size (@playstationsize) december 21, 2021

Що стосується попереднього завантаження, то вона, за інформацією playstation game size, у випадку з horizon forbidden west почнеться не за стандартні дві доби до релізу, а за тиждень — 11 лютого.

Horizon forbidden west надійде в продаж 18 лютого 2022 року для ps4 і ps5. До недавнього часу розробники показували гру тільки на консолі поточного покоління, але в середині грудня опублікували перші скріншоти ps4-версії.