Витік розкрив специфікації pixel 6 pro: 1440p дисплей, 12 гб оперативної пам’яті і багато іншого

7

реклама

Напередодні виходу смартфонів pixel 6 і pixel 6 pro, в мережі з’являлося безліч чуток і спекулятивних заяв щодо характеристик прийдешніх пристроїв від google. Також в мережу потрапила інформація про власний чіпсет tensor від google. За словами головного редактора порталу xda developers, всі подробиці про смартфони були надані інформатором « “бажаючим залишитися невідомим”.

Тепер в мережі з’явилися нові відомості про специфікації старшої версії смартфона. Pixel 6 pro отримає чіпсет з вісьмома процесорними ядрами, чотири з яких працюють на частоті 1,8 ггц, і по два ядра з частотою 2,25 і 2,8 ггц. За графічну продуктивність смартфона забезпечить прискорювач arm mali-g78, що працює на частоті 848 мгц. Дисплей матиме роздільну здатність 3120×1440 пікселів з частотою до 120 гц.

Крім того, pixel 6 pro використовує ядро linux 5.10 lts, яке також підтримується процесорами amd zen 3. Підтримка смартфона триватиме протягом п’яти років, тобто до 2026 року. Це також узгоджується з поширеним у липні чутком про те, що google запропонує 5 років підтримки своїх пристроїв, починаючи з серії pixel 6.

З’явитися 4 жовтня.