Whatsapp тестує функцію пошуку знаходяться поблизу компаній

40

У найближчому майбутньому в месенджері whatsapp з’явиться функція, що дозволяє користувачам шукати довколишні фірми, компанії і підприємства прямо в додатку. За даними ресурсу wabetainfo, пару місяців тому в whatsapp для деяких користувачів з сан-паулу (бразилія) став доступний бізнес-каталог. І нова опція пошуку прилеглих підприємств є продовженням цього проекту.

Джерело зображення: pixabay

Ресурс повідомив, що в подальшому при пошуку в whatsapp буде доступний новий розділ під назвою «найближчі підприємства». «коли ви його виберете, результати бізнес-акаунтів будуть відфільтровані на основі вашого вибору”, – повідомляється в публікації wabetainfo.

Цілком можливо, що whatsapp спочатку запустить функцію бізнес-каталогу, а потім впровадить інструмент пошуку. І як тільки користувачі whatsapp отримають можливість займатися пошуком продуктів і сервісів, пропонованих поблизу, розміщення замовлень на них в месенджері стане лише питанням часу.

Розробники whatsapp подвоюють сегмент бізнесу та комерції для майбутнього зростання платформи. Нещодавно whatsapp представив оновлену сторінку business info. Також месенджер планує переробити сторінку контактної інформації (contact info), додавши піктограму для швидкого доступу до предмету пошуку.