Xiaomi mi smart air fryer: здорове харчування з вигодою для гаманця

34

Перехід на здорове харчування — не привід відмовляти собі в улюбленій їжі. Дотримати баланс між смачним і корисним допоможе правильно підібрана кухонна техніка. Наприклад, аерофрітюрніца з безліччю допоміжних функцій. Xiaomi mi smart air fryer і іншу цікаву модель зараз можна придбати на aliexpress за вигідною ціною — це хороший привід зробити собі подарунок на прийдешні свята.

Xiaomi mi smart air fryer

Універсальний кухонний прилад може виконувати функції аерогрилю і йогуртниці, а також стане в нагоді для розморожування і сушіння фруктів, замінюючи кілька спеціалізованих пристроїв разом. Корисна особливість моделі-можливість підтримувати температуру в 40 °c-похвалитися таким режимом роботи може далеко не кожна духовка. Заодно mi smart air fryer допоможе заощадити масло на приготуванні картоплі фрі і зав’ялити м’ясо.

Крім того, аерофрітюрніца з максимальною температурою нагріваючого елемента оснащена інтелектуальним таймером. З його допомогою можна запрограмувати відкладений старт, щоб їжа була готова після повернення з роботи. Поліпшити свої кулінарні навички можна і за допомогою вбудованого в фірмове мобільний додаток каталогу рецептів. При витяганні кошика прилад поставить програму на паузу і продовжить роботу без перезавантаження.

Придбати mi smart air fryer на aliexpress при використанні промокодом snyss1000 і купона продавця на сторінці товару можна за ціною 5850 рублів.

Kyvol af600

Більш доступна аерофрітюрніца цікава своєю конструкцією з прозорим вікном для спостереження за ступенем готовності страв. Вона також здатна виконувати функції іншої кухонної техніки: духовки з рожном, тостера і сушарки для овочів і фруктів, а також може використовуватися для розморожування і розігріву різних продуктів. Температурний діапазон моделі становить від 80 до 200 °c.

Управляти функціями пристрою можна за допомогою зручної сенсорної панелі на корпусі або віддалено через мобільний додаток. Присутній і функція відкладеного запуску для планування готування за розкладом. Внутрішня частина приладу виготовлена з нержавіючої сталі, стійкої до високих температур. Для зручності використання на панелі управління передбачені готові передустановки для різних типів продуктів.

До 10 грудня купити аерофрітюрніцу kyvol af600 на aliexpress можна за 6099 рублів при використанні купона продавця на сторінці товару та промокоду snyss900 .