Xiaomi опублікувала офіційний список смартфонів, які отримали android 12 і miui 12.5

13

Китайська компанія xiaomi однією з перших почала поширювати фірмове програмне забезпечення на базі операційної системи android 12. Оновлення вже доступне для шести флагманських моделей, оснащених мобільним процесором snapdragon 888. П’ять з шести смартфонів були оголошені в 2021 році, а ще одна – в 2020 році.

Тільки три пристрої китайської компанії почали отримувати операційну систему android 12 разом з глобальною версією прошивки miui 12.5. Це моделі xiaomi mi 11, mi 11i і mi 11 ultra. Перша була представлена в кінці грудня минулого року і стала дебютним смартфоном на процесорі snapdragon 888. Два інших флагмана з’явилися в кінці березня поточного року. Зауважимо, що офіційно в росії продається тільки звичайний xiaomi mi 11 за рекомендованою роздрібною ціною 85 990 рублів.

Xiaomi mi 11 ultra і mi 11 також отримали операційну систему android 12 в китаї. Разом з ними оновленням обзавелася ще й версія pro, яку анонсували теж в кінці березня цього року. Всі три смартфони оснащуються екраном amoled формату wqhd + з підтримкою частоти оновлення 120 гц. Зауважимо, що варіанти ultra і pro стали першими моделями китайської компанії, які можуть похвалитися захистом від води класу ip68.

У китаї програмне забезпечення miui 12.5 з операційною системою android 12 стало доступно ще для двох девайсів топового сегмента, але вже під брендом redmi. Йдеться про redmi k40 pro і redmi k40 pro+. Зауважимо, що версія pro + на глобальному ринку продається як xiaomi mi 11i.стандартне видання сімейства redmi k40 поки залишається без оновлення. Нагадаємо, у нас ця модель продається як poco f3.

Android 12 з miui 12.5 поки що знаходиться на стадії бета-тестування, тому оновлення може разом з новою версією «зеленого робота» і вересневої латкою безпеки операційної системи принести ряд проблем. Які смартфони будуть отримувати апдейт далі, поки що не уточнюється.