Xiaomi Roidmi 2S — Кращий FM-трансмітер для авто

211

 

Xiaomi Roidmi 2S

Description: Огляд FM-трансмітера Xiaomi Roidmi 2S: основні функції, практичність, зовнішній вигляд, співвідношення ціна/якість.

Часто до основних гаджетів потрібні додаткові. Вони посилюють деякі можливості використовуваних пристроїв або розширюють їх функціонал.

Приміром, ті ж FM-трансмітери дозволяють слухати улюблену музику прямо із смартфона. Більше Не треба скидати все на окремий носій, закачувати в програвач.

На ринку девайсів FM-трансмітерів досить багато. Компанія Xiaomi теж вирішила проявити себе на цьому ринку, випустивши для початку Roidmi, а потім вже і Roidmi 2S.

Працює такий гаджет з допомогою технології Bluetooth. Саме так і здійснюється обмін аудіоданими між смартфоном і автопроигрывателем. Зокрема, Xiaomi Roidmi 2S розроблений не тільки компанією Xiaomi, але і Roidmi.

Перша модель Xiaomi Roidmi досить проста. Зроблена з пластику. Функціоналом особливо не відзначилася. Цілком посереднє пристрій, зате доступне.

Однак розробники домоглися поліпшення роботи трансмітера, збільшення кількості функцій, не піднявши сильно собівартість.

Таким чином, Xiaomi Roidmi 2S являє собою вже більш потужний пристрій, але при цьому доступне за ціною для користувачів.

Зміст:

Комплектація

Xiaomi Roidmi 2S — Кращий FM-трансмітер для авто

Комплектація Xiaomi Roidmi 2S

Xiaomi Roidmi 2S поставляється з керівництвом користувача і самим девайсом.

Уважно дивіться, яку версію ви купуєте — інтернаціональну або китайську. Від цього залежить, якою мовою буде у вас то керівництво.

До речі, також враховуйте, що не з усіма марками автомобілів може працювати даний FM-трасмиттер. Краще всього використовувати пристрій на іномарках.

Дизайн

Xiaomi Roidmi 2S — Кращий FM-трансмітер для авто

Дизайн Xiaomi Roidmi 2S

Xiaomi Roidmi 2S все ж істотно відрізняється від свого попередника. Помітно це і за зовнішнім виглядом пристрою. Перша модель була повністю пластиковою. Перші враження від неї не дуже.

Друга версія трансмітера вже була, виглядала краще. Для неї використовували нержавіючу сталь і полікарбонат. Це ж робить девайс більш міцним.

До того ж, виробники заявили, що він вогнестійкий. Та й місця займає трансмітер дуже мало, його вага сягає чи 40 грам.

Виконаний Xiaomi Roidmi 2S у двох кольорах. Майже весь він матово-чорний зі вставками сріблястого металу. Виглядає просто, але в мінімалістичному тренді, є певна родзинка.

По суті, пристрій не дуже прикметне, що є більшим плюсом. Ваша дитина не потягнеться за трансмітером, подумавши, що це іграшка і так далі. Та й сам інтер’єр автомобіля девайс відмінно впишеться.

Крім того, є 2 USB-роз’єму. Вони розташовані спереду, як і зовнішній мікрофон.

Під пристроєм сховався чіп Bluetooth. Також є світловий індикатор. Він свідчить про те, що відбулося підключення до мережі автомобіля.

До речі, колір підсвічування регулюється. Наприклад, з’єднання зі смартфоном через Bluetooth супроводжується миготінням світлодіодного індикатора певним кольором. Яким саме — визначте в офіційному додатку від Xiaomi.

Переваги такого рішення полягає і в тому, що трансмітер легко знайти в темряві або зрозуміти, відбулося підключення, коректно працює пристрій.

По суті, даний трансмітер виглядає акуратно, його стійкість до ушкоджень і навіть вогню дуже похвальна. Причому начинка самого девайса теж не підводить, до неї ж зараз і розглянемо.

Функціонал RoidMi 2S?

Як і інші трансмітери, RoidMi 2S допомагає відтворювати музику з мобільних пристроїв на радіоприймач. Причому для цього не потрібно ніяких додаткових проводів або карт пам’яті. Все здійснюється по Bluetooth технології.

Xiaomi Roidmi 2S — Кращий FM-трансмітер для авто

Можливості Xiaomi Roidmi 2S

Але на цьому нічого не закінчується. Ви можете використовувати Xiaomi Roidmi 2S і як гарнітуру для розмови.

У трансмиттере є вбудований мікрофон, а Bluetooth з’єднання дає можливість прийняти дзвінок, не тримаючи телефон біля вуха. Тобто це своєрідна гучний зв’язок.

2 USB-роз’єму теж плюс. До них можна підключити мобільні пристрої, щоб використовувати трансмітер в якості портативної зарядки.

Що стосується Bluetooth технології, то виробник використовував останню версію — 4.2. Так що це значно покращує з’єднання з автопроигрывателем.

До того ж, якість відтворених треків залишається на рівні. З мережею теж проблем не виникає.

Звук

Xiaomi Roidmi 2S — Кращий FM-трансмітер для авто

Звук Xiaomi Roidmi 2S

Всередині трансмітера знаходиться FM Chip QN8007 американської компанії Квінтіке. Так що це забезпечує хороший звук.

До того ж, для більш чіткого звучання додали і модуль, що зменшує фоновий шум. Для автомобіля це як не можна до речі.

Зарядка

Xiaomi Roidmi 2S — Кращий FM-трансмітер для авто

Швидкий заряд Xiaomi Roidmi 2S

З цим проблем не виникає. Мало того, що девайс підтримує технологію швидкої зарядки, так ще і в ньому встановлений чіп AnaNaviTek. Він дозволяє заряджати пристрій на максимумі — 20 W.

Незважаючи на це, можете бути спокійні за перегрів. У трансмиттере передбачена захист від безлічі факторів, включаючи і перегрів.

Читайте також:

Neoline Bliss FM — Все про автомобільний трансмітер

Перископ онлайн-трансляція: що це за сервіс і як ним користуватися!?

NAS накопичувачі: Все про «хмара» для зберігання файлів

Підключення RoidMi 2S до смартфону

Xiaomi Roidmi 2S — Кращий FM-трансмітер для авто

Підключення RoidMi 2S

Підготувати трансмітер до роботи легко. Потрібно лише встановити відповідну програму “Roidmi Driver”.

Його ви легко знайдете в магазинах додатків від Google або Apple. В крайньому випадку, можете завантажити з офіційного сайту.

Програмка допоможе встановити налаштування, вкаже вам необхідний показник по частоті, щоб сигнал був стабільним. Далі перейдіть на цей показник на своєму радиопроигрывателе. По суті, це і все.

Як говорили раніше, додаток регулює світлодіодний індикатор на передній панелі трансмітера.

Так що в “Roidmi Driver” ви можете підібрати приємні оку колірні рішення.

До того ж, під різні функції можна поставити свій колір. В режимі гарнітури один, у режимі прослуховування музики інший.

Вартість

Висновки

Xiaomi Roidmi 2S — Кращий FM-трансмітер для авто

FM-трансмітер Xiaomi Roidmi 2S

Таким чином, Xiaomi Roidmi 2S за досить невелику ціну пропонує користувачам міцний і потужний FM-трансмітер.

До мінусів можна віднести тільки те, що не в кожному автомобілі пристрій буде працювати коректно.

Позитив:
  • Вартість
  • дизайн
  • функціональність
Негатив:
  • Не повна сумісність з деякими авто

ОГЛЯД Xiaomi Roidmi 2S

Xiaomi Roidmi 2S — Кращий FM-трансмітер для авто