Як і за допомогою яких програм можна зберегти відео з Вконтакте

312

Соціальна мережа ВКонтакте є найпопулярнішою в Росії, так як у ній, крім інформації про користувачів, зібрано безліч мультимедійних файлів – відео, музики і так далі.

По суті, в ній часто вдається знайти ті фільми, які не представлені більше ніде, ні на файлообмінниках, ні в режимі онлайн.

Тому у багатьох користувачів виникає питання, як завантажити і зберегти відео-ролик або фільм з ВК.

Якщо вам необхідно скачати фільм на персональний комп’ютер, то зробити це ви можете декількома способами – переглядач з допомогою онлайн-сервісів, за допомогою спеціальних програм і додатків.

Завантаження на телефон або планшет, зазвичай, буває простіше, але мало підходить для великих файлів, наприклад, фільмів «вагою» більше 4-5 Гб.

Нижче розглянуті найбільш прості способи, якими вдається завантажувати відеоролики.

Зміст:

Порівняння

Вибір програми має ґрунтуватися на декількох параметрах. Це зручність, безпека і функціональність.

У таблиці, розміщеній нижче наведено порівняння всіх цих параметрів для перерахованих способів скачування.

Таблиця 1. Порівняльна характеристика програм

Спосіб Простота Безпека Якість відео Формат Багатопотокове завантаження
Браузер Не вимагає використання програм і сервісів Висока (така ж, як при використанні браузера) Одне Один Не передбачено
SaveFrom.net

онлайн

Досить просто, але з використанням додаткового сервісу Висока (така ж, як при використанні браузера) Кілька варіантів, але не завжди доступно найвище Кілька Не передбачено
VkSaver Досить просто Низька, не працює по захищеному протоколу Кілька Кілька Передбачено
VkMusic Складніше попередніх варіантів Висока Кілька Кілька Передбачено
Video DownloadHelper Досить просто Висока Кілька Кілька Не передбачено
SaveFrom.net

розширення

Досить просто Висока Одне Кілька Не передбачено

Використання одночасно декількох способів також можливо.

Через браузер

Це дуже простий спосіб, який не вимагає установки додаткового програмного забезпечення, і навіть залучення яких сторонніх сервісів.

Все, що потрібно для такого скачування, це браузер і власне відео.

Дійте згідно з наступним алгоритмом:

 • Відкрийте бажаний відео-ролик на його сторінці, при цьому переконайтеся, що посилання в адресному рядку має вигляд www.vk.com/video-123456789;
Як і за допомогою яких програм можна зберегти відео з Вконтакте

 • Тепер вам необхідно перейти на мобільну версію сайту, з цією метою ви повинні змінити адресу таким чином, щоб відкрилася мобільна версія сайту;
 • З цією метою встановіть курсор перед літерами vk, та введіть перед ними m., так щоб посилання придбала вигляд www.m.vk.com/video-123456789;
Як і за допомогою яких програм можна зберегти відео з Вконтакте

 • Натисніть Enter після того, як змінили адресу і дочекайтеся переходу на мобільну версію сайту (сторінка повинна змінити свій зовнішній вигляд);
 • Натисніть на відтворення;
 • Коли відео буде програватись, клікніть по ньому правою кнопкою миші;
 • У випадаючому меню виберіть пункт «Зберегти відео як…» і натисніть на нього.
Як і за допомогою яких програм можна зберегти відео з Вконтакте

 • Вкажіть бажане місце збереження файлу, а також вкажіть назву;
 • Дочекайтеся, поки закінчиться завантаження.

У цьому випадку важливо пам’ятати, що відео збережеться саме в тому форматі, в якому воно заливалося» на сайт. Змінити формат можна буде тільки за допомогою тих чи інших конвертуючих програм.

Інтернет-сервіси

Ще один спосіб завантажити будь-яке відео за посиланням, без установки додаткового програмного забезпечення, це скористатися онлайн сервісами.

У цих сервісів є вбудований алгоритм скачування, бо, вам потрібно всього лише скопіювати посилання на ролик і вставити у відповідне поле на сайті, після чого система запропонує кілька варіантів скачування (різного якості, зі звуком або без, в тому чи іншому форматі і т. д.).

В даний час таких сервісів в мережі поширено декілька.

SaveFrom.net

Цей сервіс в Росії користується найбільшою популярністю. Його, в принципі, можна назвати і найзручнішим з усіх розповсюджених.

Для того, щоб скачати відео з його допомогою, дійте згідно інструкції, наведеної нижче:

1Перейдіть на сайт за адресою www.ru.savefrom.net;

2Відкрийте бажане відео ВКонтакте на його сторінці та скопіюйте посилання з адресного рядка (вона повинна мати вигляд www.vk.com/video-123456789);

Як і за допомогою яких програм можна зберегти відео з Вконтакте

3Вставте посилання у біле поле на сайті SaveFrom.net натисніть на зелену кнопку зі стрілкою;

Як і за допомогою яких програм можна зберегти відео з Вконтакте

4Дочекайтеся, поки система вибудує список можливих варіантів завантаження (кількість можливих видів і варіантів залежить не тільки від сервісу, але і від самого відео);

Як і за допомогою яких програм можна зберегти відео з Вконтакте

5Знайдіть у списку підходящий варіант відео і натисніть на кнопку Завантажити, розташовану поруч з ним;

За замовчуванням сервіс не запитує користувача, куди зберегти відео, і воно автоматично зберігається до папки Завантаження (якщо у користувача не встановлені інші установки), знайти в ній можна буде під оригінальною назвою (у випадку з назвою російською мовою, воно буде зазначено транслітом).

Програма досить зручна та багатофункціональна.

Її істотна перевага перед попереднім методом у тому, що вона дає змогу вибирати варіанти відео, пропонуючи безліч форматів і якостей.

З її використанням досить легко розібратися, так як на самому сайті представлені прийоми використання, а також, вона безкоштовна.

Рада! Використовуйте сервіс не тільки при роботі з сайтом “ВКонтакте”. Сервіс працює і з Youtube і деякими іншими популярними сайтами з відео-роликами.

Але має даний сервіс і кілька недоліків.

В першу чергу, це досить нав’язливе і заважає пропозицію встановити власний додаток для браузера, працювати з яким, нібито, зручніше (насправді воно працює повністю аналогічно сайту, але у вигляді маленького вікна у правому верхньому кутку екрану).

Крім того, не завжди даний сервіс може запропонувати для скачування ролик в максимально високій якості з усіх доступних – тобто, ви можете дивитися ролик на сайті в якості 780р, а завантажити тільки 360р і т. п.

Читайте також:

Виправляємо помилку Javascript error: mutations are not initialized в Вконтакте

Вхід на мою сторінку вконтакті без пароля — Можливі способи

VK для iPad: новий додаток Вконтакте. Як повернути музику в ВК?

Спеціальні програми

Існує ряд утиліт і програм, які встановлюються на комп’ютер, і через які можна завантажувати відео з ВКонтакте.

Більшість з них «спеціалізується» на ВКонтакте і з іншими сайтами не працюють.

Однак, такі програми, зазвичай, дозволяють завантажувати не тільки відео, але і музику, а іноді і програми, тому підійдуть тим, хто зберігає медіафайли з цієї соціальної мережі часто і у великих обсягах.

У чому ж переваги таких програм? Вони дозволяють не вказувати бажані якість і формат кожен раз, а вказати їх один раз для всіх майбутніх скачувань.

Ряд програм, крім того, дозволяє завантажувати відразу декілька відео одночасно.

Ще однією важливою перевагою є те, що такі програми ніяк не залежать від завантаження серверів, а значить швидкість їх роботи не знижується при великому потоці відвідувачів сервісу.

VKsaver

Дану програму можна завантажити з сайту www.audiovkontakte.ru причому бажано використовувати саме цей сайт для скачування, так як програму активно підробляють у зв’язку з її великою популярністю.

І піратські програми-клони крадуть паролі та логіни від сайту. У всьому іншому програма максимально зручна, безпечна і проста у використанні.

Як і за допомогою яких програм можна зберегти відео з Вконтакте

Після переходу на сайт, на його стартовій сторінці ви побачите велику зелену кнопку, пропонує завантажити програму прямо зараз.

Вона підходить для більшості поширених на даний момент операційних систем від Windows XP до Windows 8. Натисніть на цю кнопку і вкажіть місце, куди зберегти програму.

Переваги даного софта в тому, що він призначений конкретно для роботи з сайтом ВКонтакте, тому, практично не буває якихось збоїв і помилок. Запуск її відбувається автоматично, як тільки ви включаєте комп’ютер і входите в свій обліковий запис.

Однак даний сервіс має і ряд недоліків. Найбільш істотний з них – нав’язлива пропозиція зміни стартової сторінки браузера, завантаження браузера від Яндекс, панелі Яндекса, менеджера браузерів Яндекс і т. п. Крім того, він не працює по захищеному з’єднанню https.

Перед тим, як встановлювати програму, закрийте всі браузери, так як софт повинен нормально інтегруватися з ними. Потім знайдіть завантажену програму в папці Завантаження і запустіть інсталяційний файл. Якщо програма вимагає підтвердження установки, то треба його дати.

Потім з’явиться вікно, в якому вам буде запропоновано встановити доповнення від Яндекса і т. п. Якщо такі зміни вам не потрібні, то зніміть галочки.

Як і за допомогою яких програм можна зберегти відео з Вконтакте

Після закінчення установки ви побачите повідомлення про це.

Як і за допомогою яких програм можна зберегти відео з Вконтакте

VkMusic

Завантажити програму можна з офіційного сайту www.vkmusic.citynov.ru. Безперечним плюсом цієї програми є те, що вона досить проста у використанні і розібратися в ній легко.

Однак, незважаючи на простоту, в ній є ціле безліч різноманітних налаштувань, які допомагають встановити оптимальні параметри для завантаження відео.

Як і за допомогою яких програм можна зберегти відео з Вконтакте

Крім того, до позитивних сторін можна віднести потокову завантаження даних, тобто можна завантажувати декілька роликів одночасно.

У програмі реалізований досить зручний пошуковик, через який можна знаходити і завантажувати не тільки відео, але й музику і навіть фото.

Крім того, є можливість вибору якості відео та інших параметрів.

Особливих негативних сторін у сервісу немає. Найбільш істотним і єдиним недоліком є все ті ж пропозиції завантажити і встановити доповнення від Яндекса.

Позбутися від цього мінуса можна, знявши галочку при установці програми. Основне перевагу перед попередньою програмою в тому, що вона може працювати по захищеному протоколу https. Завантаження відбувається швидко навіть відео високої якості.

При першому запуску даного софта відображається вікно з посиланнями на навчальні роботі з програмою матеріали.

Воно буде автоматично з’являтися при кожному запуску програми. Щоб відключити таке доповнення достатньо поставити галочку в чекбокс поруч з написом «Не показувати».

Як і за допомогою яких програм можна зберегти відео з Вконтакте

Працюйте з програмою наступним чином:

1Запустіть програми і у верхньому лівому куті знайдіть кнопку Додати;

2Перейдіть на сайт ВКонтакте і відкрийте сторінку з відео, яке хочете завантажити;

3Скопіюйте звідти посилання на відео і вставити посилання у вікно програми, яке з’явилося після того, як ви натиснули кнопку Додати;

4При необхідності в це поле можна внести кілька адрес;

Як і за допомогою яких програм можна зберегти відео з Вконтакте

5Натисніть кнопку Завантажити у цьому вікні;

6Дочекайтеся закінчення завантаження.

При першому запуску програми вам необхідно буде пройти авторизацію – вказати свої телефон або адресу електронної пошти та пароль.

Як і за допомогою яких програм можна зберегти відео з Вконтакте

Може ще це буде вам цікаво:

 • Як зареєструватися в контакті без номера телефону – докладна інструкція
 • Керівництво: Як правильно видалити сторінку в Контакті з телефону
 • Як прочитати чужу листування Вконтакте – основні способи

Розширення для браузера

В даний час розроблено декілька популярних розширень для браузерів, які допомагають скачати мультимедія з сайту ВКонтакте.

При цьому, вам не будуть потрібні ні інші сайти, ні додаткові програми.

Video DownloadHelper

Дане розширення досить швидко завантажує бажані файли в прийнятній якості. Одна з його головних позитивних рис в тому, що воно працює також і з Youtube.

Однак, є в цьому і мінус – він може працювати з сайтом ВКонтакте тільки при установці в браузери Google Chrome і Mozilla Firefox.

Скачайте дане розширення з сайту www.downloadhelper.net. Воно підтримує різні формати відео, при чому, змінити формат можна прямо в процесі скачування медіафайлу.

Може працювати в режимі потоку, тобто завантажувати кілька файлів одночасно.

Але має і свої негативні сторони. Серед них орієнтованість на англомовного користувача, так як всі тонкі налаштування можна виконати, виключно знаючи англійську мову. Не працює у деяких популярних в Росії браузерах, а також досить нав’язливо «просить» пожертвування для розробників.

Використовувати даний додаток досить просто. Встановити його можна, натиснувши на кнопку Instal на офіційному сайті, зазначеному вище.

Як і за допомогою яких програм можна зберегти відео з Вконтакте

Після цього перейдіть на сайт ВКонтакте і відкрийте сторінку з роликом, який ви хочете завантажити.

Потім натисніть на кнопку плагіна на панелі інструментів браузера і виберіть бажаний формат відео.

Як і за допомогою яких програм можна зберегти відео з Вконтакте

Після цього система запропонує вам вказати місце, де потрібно зберегти файл. Як тільки ви його вкажіть, почнеться завантаження.

Важливою позитивною рисою саме цього розширення є те, що воно може завантажувати відео з особистих повідомлень.

SaveFrom.net

Це додаток від онлайн-сервісу, про яку вже писалося вище. Завантажити його і встановити в браузер можна на тому ж сайті.

Причому, в ході установки також необхідно буде в одному з вікон зняти галочки, пропонують установку сервісів і доповнень від Яндекса.

Це додаток працює на скриптах, тому, відразу після його встановлення ви побачите вікно, в якому вам буде запропоновано дозволити браузеру роботу зі скриптами.

Як і за допомогою яких програм можна зберегти відео з Вконтакте

Якщо такий додаток встановлено, завантажувати відео стає досить легко. Просто відкрийте ролик і знайдіть кнопку ” завантажити прямо під ним.

Як і за допомогою яких програм можна зберегти відео з Вконтакте

Ця кнопка з’являється після того, як ви встановили розширення. Після її натискання відкриється невелике вікно, в якому будуть перераховані всі доступні формати відео.

Вкажіть бажаний формат і дочекайтеся закінчення завантаження, яке буде проходить до папки Завантаження.

Як і за допомогою яких програм можна зберегти відео з Вконтакте

Тематичні відеоролики: