Як користуватися Setracker — налаштування програми для розумних годин

293

 

Setracker налаштування

Перш, ніж приступити до опису налаштувань Setracker, необхідно розібратися, для чого воно використовується. Судячи з назви, воно встановлюється, щоб працювати з трекерами.

GPS трекери – це датчики, які дозволяють стежити за дітьми.

Вони поставляються з попередньо встановленою версією мобільного додатка або настільного програмного забезпечення, яке дозволяє в будь-який час побачити розташування трекера на карті.

Вони маленькі і бувають декількох форм. Найчастіше для дітей купуються трекери у формі годинника.

Зміст:

Навіщо використовувати GPS трекер для дітей?

Ваші діти є частиною вас; ви їх любите і хочете, щоб вони були щасливі і в безпеці, де б вони не знаходилися.

Хоча ви не можете постійно супроводжувати їх у школі, на уроках музики, на тренуванні або в компанії своїх друзів, використовуючи GPS-трекер для дітей ви зможете проконтролювати, що ваша дитина не вийшов за безпечну зону.

Якщо ж щось пішло не за планом, трекер може допомогти виявити, де в даний час дитина знаходиться. Також ви можете переглянути нещодавню історію пересування.

Більшість трекерів мають тривожну кнопку, яку ваша дитина може натиснути в надзвичайних ситуаціях.

В такому разі на наперед заданий номер телефону відправляється серія дзвінків.

Також трекер передає свої координати.

У багатьох пристроях при цьому включається вбудований динамік, і батьки можуть чути, що відбувається зараз навколо їх заповітного чада.

Останнім часом дуже велику популярність придбало додаток Setracker. Воно підходить для більшості китайських трекерів. Гарантовано працює з моделями Q50, Q60, Q100 з GPS трекером.

Як користуватися Setracker — налаштування програми для розумних годин

Налаштування Setracker

Додаток встановлюється на смартфони під управлінням Android або iOS.

Подібні програми можна знайти і для WindowsPhone, але це тільки аналоги. Їх функціонал набагато біднішими, а працездатність і стабільність викликає сумніви.

Серед переваг Setracker варто відзначити:

 • Мінімальні вимоги до смартфону і його операційної системи.
 • Універсальність. Додаток доступно для скачування в офіційних магазинах на базі android і iOs.
 • Дуже багатий функціонал, велика кількість додаткових опцій, гнучкі налаштування, здатні задовольнити запити самих спокушених користувачів.
 • Повноцінна русифікація
 • Безкоштовна установка

Установка

Як користуватися Setracker — налаштування програми для розумних годин

Установка Setracker з Google Play

Існує лише два варіанти установки програми.

 • Його можна знайти в одному з офіційних магазинів для операційної системи вашого смартфона, завантажити і встановити. Для цього необхідно лише наявність облікового запису
 • При купівлі GPS трекера, на упаковці зазвичай вказаний QR код. Його необхідно відсканувати за допомогою смартфона, на якому встановлена програма для зчитування QR-кодів. Відкриється посилання на інтернет ресурс. Необхідно перейти за цим посиланням і завантажити додаток. Далі знайти в смартфоні теку, куди було завантажено це додаток і встановити його. Часто при цьому способі установки, необхідно в налаштуваннях телефону «Дозволити встановлення програм з невідомих джерел».

Для повноцінної роботи програми необхідна реєстрація. Якщо ви вже раніше користувалися цією програмою, то необхідно ввести ваш логін та пароль.

Якщо це ваше перше знайомство з цим додатком, необхідно пройти нескладну процедуру реєстрації, потім підтвердити вашу електронну пошту і верифікувати аккаунт.

Так як всі поля вказані російською мовою, це не повинно викликати ніяких ускладнень.

В якості логіна використовується номер телефону одного з батьків, так званий «Головний» або «Основний» номер.

Важливо пам’ятати, що на всіх пристроях, на яких буде працювати, це додаток, необхідно здійснювати вхід з одними і тими ж обліковими даними.

Тільки користувач зможе бачити всі прив’язані до зазначеного ID пристрою.

Далі, перш, ніж почати описувати функціонал додатка, варто зупинитися на найпоширеніших помилках, які виникають при установці і використанні програми.

Читайте також:

Годинник-телефон для дітей з GPS-трекером: ТОП-10 моделей

Вибираємо розумні годинник для дитини: огляд п’яти новинок

Розумні годинник для Windows Phone — ТОП-5 моделей

Помилки

Як користуватися Setracker — налаштування програми для розумних годин

Запобігаємо помилки Setracker

 • Одна з найпоширеніших – «Помилка запису». Зазвичай вона означає, що вибране вами ім’я вже зайняте. Раніше вказану адресу електронної пошти вже був зареєстрований на сайті. Тоді необхідно пройти процедуру відновлення пароля.
 • «Помилка мережі» — ця помилка виникає при перевантаженні сервера або при проведенні на ньому технічних роботах. Необхідно повторити підключення через певний проміжок часу. Роботи зазвичай проводяться у денний час. Якщо ж час очікування сильно затягнувся, варто перереєструвати пристрій в додатку. Також багато інтернет-ресурси пропонують платну послугу щодо «обнулення ID вашого обладнання».
 • «Відсутня ID» — помилка вирішується тільки через технічну підтримку програми. На жаль, часто зустрічається ситуація, коли користувачі купують вже колишні у вживанні пристрою. А значить, ID цього гаджета вже є в програмі, але він прив’язаний до чужих даних користувача. В такому випадку, копії чека про покупку і гарантійного талона допоможуть вирішити спірну ситуацію на вашу користь.
 • «Невірний реєстраційний код» — використовуйте унікальний номер Reg code у вигляді QR-коду.

Отже, розібравшись з основними проблемами, які можуть виникати при первинній реєстрації пристрої, пора переходити до настройок.

Налаштування

Як користуватися Setracker — налаштування програми для розумних годин

Основні функції Setracker

Меню інтуїтивно зрозуміле, але про кожному пункті можна сказати пару слів.

Як і у всіх додатках, все починається з пункту «Налаштування»:

 • SOS-номери. Це один з найважливіших моментів. Адже в непередбаченій ситуації саме на них послідовно будуть відбуватися дзвінки. Введіть 3 головних номери, на які будуть надходити дзвінки при натисканні дитиною кнопки SOS. Якщо відхилений дзвінок на основному номері, трекер буде дзвонити за цим 3-му номерами по колу, поки дзвінок не буде прийнятий хоча б на одному з номерів або відхилений з самого трекера.
 • Функція «Голос». Це насправді звичайна прослуховування. Користувач може ввести один номер. І при необхідності, зробивши дзвінок саме з цього номеру, можна почути все, що відбувається навколо пристрою.
 • Режим роботи.Встановіть частотність відправки запитів на GPS-трекер. Чим менше період опитування, тим більш точні дані будуть отримані. Але частота опитування безпосередньо впливає на швидкість розрядки акумулятора, так що в цій ситуації необхідно дотримуватися балансу.
 • Режим «Не турбувати». Встановіть інтервали, коли дитині не будуть надходити вхідні дзвінки, наприклад, під час уроків чи під час тренування. Також можна встановити нічний час. Незважаючи на те, що на трекер можуть дзвонити тільки ті абоненти, які є в «дозволених номерах», але хтось може забути, що у цей час дитині дзвонити не варто. А на уроках це буде не тільки відволікати дитину, але і викличе небажаний інтерес до пристрою.
 • Налаштування SMS. Тут необхідно вказати номер телефону в міжнародному форматі. На нього будуть приходити повідомлення у випадку, якщо дитина зняв трекер з руки. Також пристрій буде надсилати повідомлення про низький заряд акумулятора.
 • Контакти. Тут вказуються фіксованого набору. Це три номери абонентів, які можуть здійснювати дзвінки, і на які трекер відреагує.
 • Телефон. По суті, це «телефонна книга» — список номерів з іменами, кому можна буде подзвонити з годин (зазвичай це 10 номерів). Переміщення між номерами здійснюється функціональними кнопками. Це окремий список, не пов’язаний з переліком тривожних номерів, на які трекер буде автоматично здійснювати дзвінок в непередбаченій ситуації.
 • Мова і часовий пояс. Для того, щоб інформація на трекері відображалася російською, необхідно вибрати його в цьому пункті меню. Далі необхідно встановити поточний часовий пояс і час.
 • Датчик зняття з руки. Один з дуже важливих параметрів. Його необхідно включити, щоб трекер відправляв повідомлення на заздалегідь заданий номер, коли дитина знімає трекер.
 • Віддалене вимикання.Дитина сама не може вимкнути телефон кнопкою. Це можна зробити тільки з програми, в даному пункті налаштувань.
 • Відновлення режиму роботи за замовчуванням. Скидання на заводські налаштування.

Коли це додаток тільки з’явилося, його функціонал б зовсім не примітним.

Зараз, випустивши версію SeTracker 2, розробники внесли в нього значні доробки. І, якщо раніше ми не рекомендували її, то зараз програма містить усі функції і є дуже стабільною.

Єдиним мінусом цього додатка є оновлення. Карти відверто запізнюються. Також останнім часом були помічені рідкісні збої в геолокації.

Далі варто поговорити про використання самої програми.

Функціонал

Як користуватися Setracker — налаштування програми для розумних годин

Функціонал Setracker

При першому запуску програма відкривається меню, що складається з прямокутників.

Найчастіше користувач буде відкривати «Карту». Саме на ній відображається поточне місце розташування всіх пристроїв, зареєстрованих під цим обліковим записом.

Також у цьому меню відображається поточний рівень заряду акумулятора трекера.

Нижче знаходиться меню «Налаштування», про який детальніше було розказано вище.

Нижче «Нагороди». По суті, це ті ж «Лайки», або сердечка.

Користувач отримує можливість нагороджувати дитину за хорошу поведінку, за те, що дитина не залишав дозволені зони, за те, що вчасно приходив зі школи додому, і так далі.

Це список кожен визначає сам для себе.

Далі слід віконце «Повідомлень», в якому систематизуються повідомлення про зняття годин і виході дитини їх дозволеної геофони.

Правіше «Аварійна сигналізація». Корисна функція, якщо користувач переживає, що дитина може проспати стандартний сигнал будильника.

При спрацюванні Аварійної сигналізації, пристрій почне видавати звуки і вібрувати. Такий метод пробудження складно ігнорувати.

Ще правіше знаходиться вікно «Годинник». Це не настройка часу, це активація звукового сигналу на трекері. Корисна функція, якщо дитина зняв його, і забув, де залишив.

Меню зліва складається з наступних пунктів:

Внутрішня зв’язок – дає можливість користувачу обмінюватися короткими голосовими повідомленнями з дитиною. Працює тільки в дозволений інтервал часу.

Здоров’я – свого роду заміна «Фітнес-трекера». Програма збирає дані про тривалість прогулянки, кількості пройдених кроків, кількості калорій і інформацію про якість сну.

В цьому меню можна подивитися статистику за день або за тиждень.

Як користуватися Setracker — налаштування програми для розумних годин

Годинник з використанням Setracker

З цікавих особливостей варто відзначити можливість задати параметр «середня довжина кроку дитини», яку попередньо потрібно виміряти.

Слід – це історія треків, переміщень трекера. Також інформація систематизується і зберігається певний період часу. Можна виставити інтервал перегляду – день або тиждень.

Під історією треків розташовується вікно вибору геозон. Вони встановлюються з налаштувань.

Якщо дитина вийде за межі зазначеної геофони, на основний номер надійде сповіщення.

У вікні «Геозон» можна переглянути статистику, коли, і на якийсь час дитина залишав дозволені геофони.

У самому низу розташовуються два вікна: «Мій» і «Головна». Тут все інтуїтивно зрозуміло. Ліве віконце відповідає за основний пристрій, а праве – вихід на головний екран.

Висновки

В цілому додаток порадувало своєю стабільністю.

Карти промальовуються швидко, функціонал налаштовується в лічені хвилини, повідомлення приходять стабільно і без помилкових спрацьовувань.

В інтернеті легко можна знайти докладну інструкцію з переліком усіх SMS та DTMF команд, які можна надсилати на пристрій.

Не забувайте регулярно поповнювати баланс на sim-картки, вставленої в GPS-трекер, адже всі ці функції будуть працювати тільки при активному підключенні до інтернету.

Здійснювати дзвінки і відправляти тривожні sms пристрій зможе тільки при позитивному балансі на sim-карті.

Огляд налаштувань Setracker

Огляд налаштувань Setracker