Як по локальній мережі грати — шукаємо партнерів по грі

254

Ігрова індустрія постійно вдосконалюється у відповідь на зростаючі вимоги споживачів. Нині на піку популярності можливість спільного проходження ігор.

Все більше нових проектів розробляється з урахуванням цієї тенденції, а в старі така можливість приходить з оновленнями.

Мережева гра дозволяє отримати нові враження від ігрового процесу.

Мережева гра доступна кожному, хто підключений до інтернету. Тим або іншим способом гратися по мережі можна в будь-яку гру.

Далі розглянемо, як по локальній мережі грати в dead island.

Що таке локальна мережа

Почати необхідно з теоретичного мінімуму.

Локальна мережа включає цілий комплекс різних системних і технічних засобів, що дозволяє користувачам різних пристроїв отримувати доступ до інформації.

Локальна мережа об’єднує невелику кількість пристроїв і не має з’єднання з глобальною мережею.

В ігровому ключі локальна мережа часто емулюється програмними засобами, на основі технологій глобальної мережі.

Що необхідно для підключення локальної мережі

Для емулювання локальної мережі програмними засобами додаткового обладнання не потрібно. Достатньо мати комп’ютер з підключеним інтернетом.

Для гри в Dead Island по мережі знадобиться лише декілька додаткових програм: Tunngle, Steam, SmartSteam і, природно, сама гра.

При цьому необхідна сама остання версія гри зі встановленим патчем для мережевої забави.

Порядок дії для мережевої гри: як по локальній мережі грати в dead island

Насамперед, необхідно встановити Steam. Якщо він вже встановлений і на акаунті є куплені іграшки, то краще зареєструвати новий акаунт.

Так, у випадку блокування облікового запису, всі куплені розваги не постраждають.

Як по локальній мережі грати — шукаємо партнерів по грі

Потім в папку з встановленим Steam потрібно скопіювати файли з архіву SmatrSteam. На цьому все.

Тепер перед запуском гри необхідно включати Steam і залишати його в автономному режимі.

Деякі рекомендують додавати Dead Island в центр дистрибуції як стороннє додаток, але це за бажанням.

Як по локальній мережі грати — шукаємо партнерів по грі

Після того, як Steam готовий, потрібно завантажити та встановити Tunngle і створити обліковий запис у сервісі. У встановлену програму необхідно виконати вхід.

У лівій верхній частині вікна розташований рядок пошуку. В ній необхідно надрукувати назву гри і натиснути «Enter».

Після цього в середній частині вікна з’явиться список доступних для підключення кімнат. У ньому необхідно вибрати одну з відповідною версією гри.

Для гри з одним потрібно просто зайти в одну кімнату.

Підключення можна зробити приватним, щоб інші гравці не могли підключитися до гри, а можна залишити відкритим, тоді приєднатися може хто завгодно.

В такому випадку ігровий процес стає ще цікавіше.

Навпроти назви кімнати вказано кількість користувачів, які в ній знаходяться зараз.

Як по локальній мережі грати — шукаємо партнерів по грі

Підключення до кімнаті відбувається по подвійному натисненню. Крім того, улюблені кімнати можна зберігати в закладках і швидко підключаться до них після.

У виділеній кімнаті в правій частині вікна відображається список усіх користувачів, які знаходяться в кімнаті на даний момент.

Будь-кого можна додати в друзі, тоді програма буде сповіщати про їх підключення.

Як по локальній мережі грати — шукаємо партнерів по грі

Після підключення досить згорнути Tunngle і запустити гру. При цьому запускати гру потрібно не через Steam, а через .exe файл.

Запуск обов’язково проводити з правами адміністратора Далі потрібно виставити налаштування мережевого підключення у самій грі.

Як по локальній мережі грати — шукаємо партнерів по грі

Для цього, в грі потрібно натиснути Esc. В меню вибрати вкладку «Онлайн». Тут і відбудеться налаштування. У графі «Тип гри» необхідно вибрати «Друзі – спільний режим».

У графі «видимість гри» вибрати «Локальна мережа». «Публічні слоти» визначає кількість гравців в сесії. Голосовий чат краще вимкнути і використовувати замість нього Skype.

Інші налаштування за бажанням, на успішність підключення вони не впливають.

Важливо! Перш ніж стане доступною кооперативна гра, потрібно пройти пролог і почати першу главу. Після цього, у меню паузи в грі, потрібно увійти в «Ігрове лобі». Якщо все налаштовано правильно, то після нетривалого пошуку, в ньому відіб’ється товариш, до якого можна підключитися за допомогою кнопки, розташованої внизу екрану.

Як по локальній мережі грати — шукаємо партнерів по грі

Тепер можна проходити гру в спільному режимі. Підключився гравець буде перенесений в голову до хосту, тому має сенс підключитися до того гравцю, чий прогрес менше.

В наш час вже не доводиться думати про те, як по локальній мережі грати в minecraft або як по локальній мережі грати в cs 1.6 з ботами, що вже говорити про те, як по локальній мережі грати в left 4 dead 2.

Ці ігри чудово підтримуються тим же Tunngle.

Вам також повинні сподобається статті:

 • Кращі ігри на ПК з хорошим сюжетом: ТОП-10
 • Кращі старі ігри на ПК — ТОП-15
 • ТОП 10 ігор на ПК — Рейтинг 2017

Можливі несправності та способи їх усунення

 • Якщо сервер одного не виявляється, то необхідно перевірити стан портів, і відкрити їх;
 • Змінити нік можна в кореневому каталозі гри. Необхідний файл 3DMGAME.ini. Його потрібно відкрити в блокноті. Нік буде в рядку «UserName=». Зроблені зміни необхідно зберегти.
 • Якщо не працює російська локалізація (яка повинна бути за замовчуванням), то необхідно поміняти місцями назви файлів DataRu.pak і DataEn.pak.
 • Якщо спостерігаються проблеми зі звуком, то необхідно поміняти налаштування звукової системи Windows на «квадрофоническую» або «дві колонки».
 • Якщо сама гра працює некоректно (гальмує, підвисає або «глючить»), то необхідно оновити драйвера відеокарти, завантаживши їх з офіційного сайту. Далі потрібно поставити налаштування графіки на мінімум і поступово підвищувати, спостерігаючи за результатом.
 • Якщо Dead Island взагалі не запускається, то необхідно оновити DirectX.
 • Як грати в Minecraft по локальній мережі ?

  У цьому відео ви дізнаєтеся, як грати в Minecraft по локальній мережі. 100% робочий спосіб. Так само ви зможете грати на Снапшетах