Як почистити ноутбук

11-11-2018

Как  почистить ноутбук
Профілактика – є комплекс заходів, спрямований на запобігання низки негативних наслідків, що настають за відсутності профілактики. Взагалі, профілактика – штука вкрай корисна. З нею і машина проїде далі, і принтер надрукує більше сторінок, та й в принципі дуже довго нічого не зламається. У цій статті розповімо, як провести профілактику ноутбука в домашніх умовах. Адже наш улюблений ноут – незамінний помічник у навчанні, і набагато вигідніше вчасно зробити профілактику, ніж міняти цілу плату, дочекавшись, коли відразу вигорить добра половина конденсаторів.
Також хочемо вам порекомендувати чистка ноутбука киев
Для початку, безумовно, потрібно зрозуміти, що профілактика необхідна. Як? Дуже просто! Ваш лептоп сам повідомить Вам про це, коли кулер буде гудіти без перерви, а корпус почне грітися, як адовая пічка. Особливо якщо Ви – любитель полежати разом з ноутбуком де-небудь на дивані, поряд з курних пледом. Приготуйтеся до того, що «шматки» цього самого пледа доведеться з ноутбука діставати.
При необхідності змінюємо термопасту, нанесену на кристал процесора. Термопаста володіє відмінними теплопровідними властивостями і не дає «могзам» Вашого ноутбука перегрітися. Проте з часом вона висихає. У такому випадку потрібно акуратно видалити залишки за допомогою розчинника і ватки, знежирити поверхню, а потім акуратно нанести шар нової термопасти. Купити її можна в будь-якому спеціалізованому комп’ютерному магазині або у розділі «електроніка і радіотовари». Гумові термопровідні прокладки слід протерти ваткою з розчинником.
Окремо кілька слів про те, як почистити клавіатуру ноутбука. Не варто чистити пилососом, так можна безповоротно втратити усі літери. Використовуйте для чищення клавіатури пензлик і спеціальну очищувальну піну, якщо є можливість – продуйте клавіатуру струменем повітря, але без особливо сильного напору. Корисна стаття, як зробити слайди з фото та текстом покрокова інструкція знаходиться за посиланням, рекомендуємо.
Важливо! Якщо Ваш ноутбук ще відносно новий, пам’ятайте, що при самостійній профілактиці Ви втрачаєте гарантію на сервісне обслуговування. Зате купуєте дорогоцінний досвід щодо самостійної роботи з технікою. Тим більше якщо ноутбук не перебуває на гарантійному обслуговуванні. Почистити його від пилу та бруду у домашніх умовах часто набагато вигідніше походу в сервісний центр.
Тим не менш, є вихід навіть із ситуації, коли Ваш вірний помічник поліг смертю хоробрих, і вся Ваша курсова при цьому також самоуничтожилась, та ще й напередодні захисту. Корисна стаття про те, як написати шпаргалку щоб вчитель не помітив буде не зайвою.