Як полагодити холодильник

9-21-2018

Как починить холодильник
У всіх імпортних моделей охолоджувальної техніки (Whirlpool, Samsung, Bosch та інших) рекомендується перевіряти компресор. Це найдорожча внутрішня деталь пристрою, відремонтувати її практично неможливо, крім того, це економічні не вигідно. Щоб перевірити роботу компресора, потрібно відкрутити болтові з’єднання з нижньої задньої кришки холодильника. Під нею встановлено компресор, він підключається до харчування за допомогою чотирьох проводів з відповідною кольоровою маркіровкою. Синій і коричневий – це фаза, жовтий або зелений – заземлення. Також є окремі групи проводів, які подають живлення безпосередньо до компресора. Це чорний і синій – вони відведені в іншу сторону від перших. Для перевірки цієї деталі Вам потрібно відключити всю групу контактів і підключити тільки коричневі кабелю за допомогою металевої мідної перемички. У Вас повинна залишитися підключеної тільки контактна група живлення. Після того, як замкнете ланцюг, увімкніть вилку в розетку.
Також хочемо вам порекомендувати замовити ремонт побутової техніки подробнее
Переважна частина сучасних холодильників (Daewoo, Indesit, Stinol) представлені системою No Frost або без намерзання. Для забезпечення такого ефекту роботи використовується спеціальне обладнання, яке розганяє по морозильної і холодильної камері повітря, завдяки чому обледенелости не утворюється. Це вентилятор підключений до живлення компресора. Вам потрібно зняти задню стінку в морозилці, вентилятор має два контакти, до яких і потрібно підключитися.
У практично всіх побутових кухонних приладах встановлені лічильники. Вони можуть виконувати роль запобіжника або контролера. Бувають механічного і електронного типу. В залежності від конструкції, механічний можна розібрати і самому перевірити його працездатність, а електронний краще віднести на діагностику в сервісний центр. Для його відключення потрібно скористатися електричною схемою, зображеною на задній стінці холодильника.
Тепер розглянемо проблему таймерів. У вітчизняних холодильників (ЗІЛ, Дніпро) і деяких імпортних (Бош, Вірпул) встановлюється механічний прилад, в той час, як у Арістон і Самсунг – електронний. Механічний простіше відремонтувати і замінити при потребі, він значно доступніше і є безліч його варіантів. Потрібно розкрутити корпус за допомогою невеликої викрутки і зняти кришку. Механічний варіант складається з різних питань. Іноді досить просто прочистити їх змастити маслом. При терміновій поломки потрібно змінити окремі запчастини. Звичайно, з такою метою краще викликати майстра на виїзд.