Як полагодити ноутбук

9-18-2018

Как починить ноутбук
Сервісний центр vremonty допомагає вирішити проблеми з ноутбуками. Фахівці займаються ремонтом всіх брендів і моделей ноутбуків. Сервіс налаштований на оперативне вирішення виниклих з пристроями проблем, тому середній час ремонту становить від 2 до 5 днів. Можливий терміновий ремонт за 2-8 годин для типових робіт: заміна комплектуючих, перепайка або заміна плати з ходовими деталями і т. д. Також для клієнтів є послуга з відновлення акумуляторів для ноутбуків та іншого обладнання.
Також хочемо вам порекомендувати заказать ремонт ноутбука
Ми цінуємо час клієнта, тому пропонуємо скористатися справді безкоштовною послугою доставки несправного ноутбука в наш СЦ. Для замовлення кур’єра достатньо зателефонувати або просто заповнити форму в шапці сайту, а все інше зробимо ми. Зворотна доставка безкоштовна при згоді на ремонт в нашому СЦ», – поділився директор сервісного центру Гнат.
Сервісний центр elsse.by ремонтує ноутбуки всіх брендів і моделей. При цьому компанія позиціонує себе як сервіс по терміновому ремонту, тому фахівці намагаються відремонтувати всі ноутбуки за 1 добу. Це не завжди фізично можливо, але в більшості випадків ця проблема вирішена. Середній час знаходження ноутбука в сервісному центрі від надходження на діагностику до видачі становить від 1 до 3 днів. Часто ноутбуки надходять на ремонт зранку, а ввечері вже готові до видачі клієнту.
Безумовно, у кожного виробника є свої особливості, але в цілому всі ноутбуки складаються з однакових структурних елементів. Часто клієнти приходять до нас після звернення в авторизовані сервісні центри, де їм не змогли допомогти, хоча проблема може бути досить простий і загальної для всіх марок», – розповідає Роман, директор ПУП «Рішення комп’ютерних проблем.
Для тих, хто не може сам привезти пристрій на ремонт, працює власна кур’єрська служба. Доставка ноутбука в сервісний центр для проведення діагностики або ремонту, а також доставка назад після ремонту здійснюється безкоштовно. Якщо клієнт відмовляється від ремонту, то він може сам забрати ноутбук без оплати будь-яких послуг або оплатити зворотню доставку.
Павло зазначає, що сервісний центр здійснює всі види робіт по ремонту ноутбуків, моніторів і комп’ютерів вже протягом 10 років. У розпорядженні фахівців сервісного центру знаходяться сучасне ремонтне та діагностичне обладнання. Гарантія на виконані роботи становить 4 місяці, здійснювати ремонт можуть як фізичні, так і юридичні особи.