Як правильно вибрати телефон.

4-24-2018

Як правильно вибрати телефон.
На дворі криза, рублеві ціни на смартфони здатні швидше налякати, ніж порадувати. І навряд чи в найближчі роки щось зміниться. Тому мода міняти смартфони раз в півроку-рік, якраз після виходу свіжих моделей, поступово сходить нанівець. Апарати тепер в масі своїй беруться з прицілом на тривалу експлуатацію – щоб вистачило на пару-трійку років. Але як правильно вибрати смартфон, щоб протягом цього часу він а) радував, б) не гальмував і в) відповідав сучасним реаліям. Коротше кажучи, не відчувався застарілим. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі водонепроницаемый телефон.
У цьому матеріалі ми дамо кілька порад по вибору смартфона на Android – як купити недорогий, але якісний смартфон, яку вже через півроку не захочеться поміняти на новий: на які характеристики смартфона звернути увагу, на чому зекономити, а на чому краще не треба. Почати варто з того, що поцікавитися, яка версія Android на смартфоні стоїть зараз. Врахуйте, що не дуже великі і імениті виробники смартфонів зазвичай взагалі не випускають оновлення для своїх апаратів – з якою версією ОС він з’явився на ринку, з такою і буде існувати завжди.
Тому зараз, в кінці 2017 року, точно не варто купувати не найвідоміші китайські смартфони з Android, скажімо так, не самої свіжої версії – Android 6.0 Marshmallow або ще більш давньої. І в цьому випадку від моделі смартфона зі старим «Андроїдом» теж краще відмовитися. Деякі виробники, наприклад, Oppo в новітньому F5 – демонструють фанатичну відданість MicroUSB, однак, скажемо прямо, часи цього порту вже пройшли. Чого в більшості випадків цілком достатньо.