Як продати свій старий iPhone і обміняти його на новий

10-14-2019

Здаєте свій айфон, і за вирахуванням її ціни купуєте новий. Начебто відмінна пропозиція, враховуючи кількість фанатів цієї техніки (згадайте нічні черги в магазинах напередодні першого дня продажу). Перед походом у магазин краще уточніть, у всіх чи працює ця програма. Вона передбачає обов’язкову покупку нової моделі. Не можна просто здати стару модель і отримати за неї гроші. Приймають тільки апарати, куплені тільки у офіційних продавців. Навіть якщо Ви купили його в офіційному магазині, скажімо, в Чехії, то його не візьмуть. Не можна взяти у сестри стару модель і здати обидва пристрої, щоб збільшити знижку. Купівля відбувається в тому ж салоні, де буде здаватися старий апарат. Також хочемо вам порекомендувати узнать подробнее як продати свій старий iPhone і обміняти його на новий

Апарат повинен бути без сильних пошкоджень та повністю робочим, у тому числі з працюючими кнопками. Також не приймають апарати, відновлені після контакту з водою. Приходьте в магазин де діє ця програма. Комплекту не вимагають, але цього буде залежати ціна. Говорите про бажання купити новий Айфон за програмою і називаєте модель. Працівник оглядає телефон за зовнішнім виглядом на предмет відколів, тріщин і інших можливих дефектів. Потрібно відключити пароль, вийняти sim – карту, вийти з Apple ID, відключити функцію . Телефон при Вас підключать до сервера Apple і за допомогою спеціальної програми вважають конфігурацію апарату. За якихось своїх алгоритмах програма розрахує вартість Вашого апарату і видасть підсумкову суму. Також може статися, що програма видасть відмову. Його, до речі, можна купити в кредит, але це вже зовсім інша історія. Якщо почитаєте відгуки на будь-якому відомому ресурсі, то побачите, що ціни часто пропонують смішні. Це залежить і від моделі і від стану.

У власників Apple є ще як мінімум 2 непогані альтернативу даному сервісу. Пропонують миттєвий викуп техніки Apple по непоганою ціною. Є навіть виїзд кур’єра, який приїде і на місці оцінить апарат. І навіть не обов’язково щось купувати, можна просто продати і отримати гроші. З одного боку виходить, що програма дає найнижчу ціну, але при цьому, власник позбавлений головного болю, яка супроводжує при продажу на дошках оголошень. Що стосується швидкості продажу, то і тут сервіс найшвидший, так як все це робиться на місці, а продаж на дошках може затягнутися на довгий термін.