Як просунути сайт

6-1-2019


Також хочемо вам порекомендувати R&K Agency
Отже питання, вдасться просунути молодий сайт, як поставляться ПС, не отримає він відразу бан, і які ще можуть бути наслідки, А за що він повинен отримати бан, просто перепишіть тексти з унікальність до 50 хоча б а те що одні і тіж дані це нічого не змінює. Повно організацій з безліччю сайтів за різними послуг з однотипними даними.
Повно організацій з безліччю сайтів за різними послуг з однотипними даними. Але з різними контактами і назвами. Якщо старий сайт не під фільтрами, то краще робити редирект на новий. Це прискорить та просування нового і дасть можливість брати статті зі старого.
Так, і в панелях пошукачів вказати, що сайт переїхав.
Хоча чи не простіше старий перенести сайт на інший хостинг і переробити так, як хочеться. По – моєму, так ефективніше, ніж робити зміну домену.
Так, і в панелях пошукачів вказати, що сайт переїхав.
Хоча чи не простіше старий перенести сайт на інший хостинг і переробити так, як хочеться. По – моєму, так ефективніше, ніж робити зміну домену. домен не їх, а цієї фірми, тут або обслуговуй сайт у них або треба робити клон і блокувати той, просто думаю як краще, що б і той в топі був доки цей буде індексуватися, є ще варіанти крім переїзду і редіректу.
При перенесенні і одночасному існуванні двох таких сайтів – банів не буде. Але можуть прилетіти санкції за афіліат.
Ну тоді потрібно міняти назву компанії, контакти (телефон, адресу) і тексти уникализировать. По суті просувати з нуля, на що, залежно від конкуренції, може піти більше року. Якщо конкуренція невисока, то особливих проблем не буде.
Якщо за просування сплачується 20 копійок в місяць, то там на старому сайті повинно бути багато посилань.
Телефони, контакти, адреса, текст – це обов’язково поміняти, інакше “афіліат” настане з часом і не відомо на який сайт. А в цілому, можна, але складно, колега правильно написав.
Знайомий таке зі своїм сайтом робив. Нічого хорошого не вийшло, так як зі старого сайту вже тексти є, то Яндекс їх за дублі неякісні визнає і все на смарку. Краще переробити старий сайт нормально.
Як дізнатися всі запити до ПС сайту.
Що робити з сайтом, за який взявся РКП. Тема буде видалена без можливості відновлення. Повідомлення буде видалено без можливості відновлення. Повідомлення будуть видалені без можливості відновлення.