Як розблокувати телефон якщо забув пароль

12

Для захисту доступу до вашого смартфону в os android передбачена можливість установки пароля на екран блокування. Користувач може вибрати форму пароля: текстову, цифрову або графічний ключ. Часто користувачі забувають встановлені кодові слова, цифри і не можуть розблокувати телефон, якщо забули пароль. Для подібних випадків розробники передбачили кілька ефективних способів відновлення доступу до девайсу.

зверніть увагу! деякі способи можуть не підійти вашої моделі телефону, через відмінності версій операційної системи або відсутності з’єднання з інтернетом, прав root. Радимо виконувати всі описані нижче способи по черзі, пропускаючи ті, які не підходять для вашої моделі смартфона.

Скидання пароля за допомогою облікового запису google

Для успішного виконання цього методу вам буде потрібно згадати свої дані для входу в аккаунт google, до якого прив’язаний ваш смартфон. Цей спосіб є найпростішим і швидким варіантом скидання забутого пароля в ос android. Після декількох невірних спроб введення коду на екрані з’явиться повідомлення»ви ввели неправильний pin”. Спробуйте знову через 30 секунд”. Натисніть “ок”.

Відразу після запуску таймера у вікні введення символів з’явиться кнопка ” забули пароль?». Натисніть на неї. Потім в новому вікні введіть свою адресу електронної пошти та пароль для входу аккаунт google. Після підтвердження вашої особистості пін буде скинутий і відкриється робочий стіл.

Якщо ваш гаджет не підключений до глобальної мережі, можна скористатися наступною хитрістю. На деяких смартфонах android можна відкрити шторку центру повідомлень. Клацніть на значок “wi-fi”. Телефон з’єднається з маршрутизатором автоматично, якщо раніше ви вже встановлювали з’єднання з цим роутером. Таким чином ви підключите телефон до інтернету навіть в заблокованому стані. Аналогічно можна з’єднати гаджет з мережею 3g, натиснувши на відповідну йому іконку.

Розблокуємо смартфони samsung galaxy

Користувачі смартфонів лінійки samsung galaxy можуть легко відновити доступ до телефону з забутим паролем за допомогою стандартної функції find my mobile. Обов’язкова умова-на заблокованому смартфоні має бути включено з’єднання з інтернетом. Для віддаленого скидання пароля вам знадобиться комп’ютер або будь-який інший смартфон. Дотримуйтесь інструкції:

  1. зайдіть на сторінку сервісу find my mobile з іншого пристрою, клікнувши по посиланню: https://findmymobile.samsung.com;
  2. авторизуйтесь в системі samsung account;
  3. в налаштуваннях вашого телефону повинна бути активована функція find my mobile;
  4. на головній сторінці сайту є вбудована карта, яка показує розташування телефону. З правого боку будуть віконця вибору, що саме потрібно зробити з пристроєм, натиснувши “ще”, випаде кілька контекстних блоків;
  5. клацніть на “розблокувати мій пристрій” і введіть пароль від аккаунта samsung. Гаджет буде розблоковано.

Також, ми написали статтю: повне скидання для galaxy.після успішного анлока на веб-сторінці з’явитися відповідне повідомлення. Візьміть свій телефон, його екран буде розблоковано, а пароль скинутий. Щоб налаштувати нове кодове слово або графічний ключ, скористайтеся настройками гаджета. Разом з паролем доступу радимо задати розблокування по відбитку пальця. Таким чином ви зможете миттєво розблокувати пристрій, навіть якщо забудете кодове слово.

Виконуємо hard reset

Цей спосіб дозволяє скинути забутий ключ, навіть в смартфоні без з’єднання з інтернетом і без root-прав. Плюс цього методу-швидке відновлення гаджета без сторонніх програм і функцій, мінус – всі файли і додатки будуть видалені зі смартфона. Перед скиданням рекомендуємо дістати з телефону знімну карту пам’яті, щоб не втратити всю записану на ній інформацію. Не забудьте витягти і сім-карту, інакше номери будуть видалені.

дотримуйтесь інструкції:

  1. вимкніть пристрій і активуйте режим recovery;
  2. у смартфонах цей режим може бути викликаний по-різному. Все залежить від моделі гаджета і встановленої версії прошивки. Найчастіше потрібно затиснути поєднання клавіш» збільшення гучності «і» харчування ” на 10-15 секунд. Може використовуватися комбінація» гучність вгору “+ » гучність вниз « + ” харчування»;
  3. на екрані смартфона з’явиться рядкове меню. У 95% випадків воно буде відображатися англійською мовою;
  4. переміщайтеся між рядками за допомогою натискання клавіш гучності. Вибір-це кнопка включення. Виберіть пункт “factory reset / wipe data”.

Скидання даних почнеться автоматично і займе до 5 хвилин. Далі телефон перезавантажитися. Потрібно виконати його початкову настройку, увійшовши в існуючий аккаунт google. Якщо раніше ви створювали резервну копію даних, з її допомогою можна відновити всі втрачені файли і програми.

Для смартфонів sony xperia

Часто виробники придумують прості способи відновлення доступу до робочого столу. Якщо для samsung galaxy був розроблений цілий сервіс з відстеження телефонів з можливістю скидання пароля, то компанія sony вирішила вчинити набагато простіше і створила простий код для скидання графічних ключів і кодів.

Комбінація діє на всіх телефонах серії xperia. На дисплеї відкрийте вікно екстреного виклику, натиснувши на однойменну клавішу. Введіть код *#*#7378423#*#*. З його допомогою можна викликати сервісне меню виробника. Потім клікніть на вкладку»service test”. Відкриється нове вікно опцій. У ньому виберіть пункт “nfc» – “dag test”. Після завершення виконання завдання клікніть на кнопку “додому”. Ви будете перенаправлені на робочий стіл смартфона.

Для пристроїв з root-правами видалити пароль можна за допомогою кастомной версії recovery. Перейшовши в цей режим, ви зможете відкривати системні файли. Ключ зберігається в системі під ім’ям gesture.key або password.key. Рекомендується стерти обидва файли. Потім перезавантажте смартфон. Пароль буде скинутий.