Як стати учасником програми windows insider?

9

Як стати учасником програми попередньої оцінки windows?

Попередні збірки системи windows 11 insider preview для учасників програма windows insider. Як стати учасником програми попередньої оцінки windows і тестувати нові функції?

Щоб стати учасником програми попереднього тестування windows 11, потрібно авторизуватися в обліковий запис microsoft, локальний аккаунт не підійде.

  1. переконайтеся, що ви увійшли саме в обліковий запис microsoft.
  2. відвідайте сайт програми windows insider (програма попередньої оцінки windows) у веб-браузері і авторизуйтесь з вашим обліковим записом microsoft.
  3. якщо ви не ввійшли в обліковий запис, зареєстрований в програмі windows insider, то спочатку з’явитися запит з проханням авторизуватися. Вам потрібно погодитися з попереджувальним повідомленням.
  4. приєднайтеся до програми прямо на веб-сторінці-це абсолютно безкоштовно. Ваш аккаунт буде зареєстрований в програмі windows insider, і ви зможете отримувати тестові збірки, попередньо налаштувавши параметри отримання.
  5. шлях до програми insider windows веде через «параметри / оновлення та безпека | програма попередньої оцінки windows”. Тепер в розділі «отримати збірки insider preview» натисніть на кнопку “почати”.

Компанія microsoft вирішила переглянути свою модель інсайдерських каналів в програмі попередньої оцінки windows 11.

виберіть канал оновлення: dev, beta або release preview

Замість схеми, заснованої на частоті отримання збірок (кола «ранній доступ», «пізній доступ» і «програма release preview» ), компанія переходить на нову модель, яка дозволить поліпшити якість збірок і буде оптимальною з точки зору паралельної розробки рішень.

Для того, щоб припинити отримувати збірки insider preview, ви можете перейти в “додаткові параметри” і вибрати опцію “припинити отримання збірок insider preview”. Ви отримаєте подяку за участь у програмі, і комп’ютер буде перезавантажений. Вам не потрібно буде припиняти участь у програмі за допомогою облікового запису microsoft. Windows буде встановлювати тестові збірки тільки на комп’ютерах з активованою опцією, а не на всіх пк з вашим аккаунтом.

Повідомлення з попередженням, яке відображається при активації опції отримання збірок insider preview повідомляє про те, що при скасуванні може знадобитися чиста установка windows 11.