Як створити сайт

11-2-2020

Варіанти просування сайту

На сьогоднішній день існує десятки методів розкрутки з різним ступенем ефективності. Серед найбільш популярних і ефективних можна виділити наступні:

  • Пошукова оптимізація, тобто SEO просування. Робота по внутрішньої і зовнішньої оптимізації ресурсу повинна проводитися регулярно. Вимоги та системи оцінки ресурсів пошуковими системами постійно змінюються, і щоб відповідати їм, необхідно оптимізувати свій сайт. Це робота є запорукою того, що проект буде утримувати свої позиції в ТОПі рейтингу відповідей пошукових систем. Також рекомендуємо почитати про створення сайту та замовити на сайті   https://effect-m.com/   
  • Контекстна реклама. Даний метод направлений на цільову аудиторію, яка шукає конкретну інформацію, товар або послугу. Ресурс повинен мати дуже якісний, привабливий і корисний для потенційного клієнта контент. Тільки в такому випадку він залишиться на сайті, і зі статусу «потенційний» перейде в статус «клієнт» або «партнер».
  • Банерна і тізерна реклама. Використання для просування яскравих барвистих банерів сьогодні, хоча і поступилося свої провідні позиції і серед нових методів розкрутки розглядається скоріше, як допоміжний пасивний метод, як і раніше має досить високу ефективність. Розміщення банерів на ресурсах, куди приходять цільові відвідувачі, дозволяє привернути їхню увагу і пропонує перехід по посиланню на рекламований ресурс.
  • Просування в соціальних мережах. Соціальні мережі – справжній клондайк для пошуку і залучення нових клієнтів. Але робота з соцмережами має свої секрети і також вимагає професійного підходу.
  • Просування за допомогою прес-релізів. Розміщення ємних інформаційних прес-релізів на ресурсах з високим рейтингом дозволяє значно збільшити власний рейтинг і отримати додатковий трафік.