Як в windows 11 відключити результати пошуку в інтернеті

27

Використання вбудованого пошуку в windows 11 передбачає отримання не тільки локальних результатів, але і результатів веб-пошуку, причому за замовчуванням в якості пошукової системи windows 11 використовує bing . З огляду на непопулярність цього пошукача серед користувачів рунета і низьку ефективність самої функції веб-пошуку, навряд чи ви отримаєте від неї багато користі, тому можете її відключити. У всякому разі це можна зробити, якщо інформацію в інтернеті ви віддаєте перевагу шукати через браузер.

І хоча в додатку параметри windows 11 є опція відключення хмарного інтернет-пошуку, вона ніяк не впливає на системний пошук, який як і раніше буде використовувати bing.

Щоб відключити отримання результатів веб-пошуку в меню пуск, потрібно або змінити параметри відповідних локальних групових політик, або застосувати твік реєстру.

Розглянемо спочатку перший спосіб.

gpedit.msc редактор локальних групових політик і перейдіть до вказаних на скріншоті налаштувань.

Знайдіть праворуч політику » не дозволяти пошук в інтернеті “, клікніть по ній двічі і активуйте у вікні налаштувань радіокнопку “включено” .

Аналогічним способом увімкніть політику «не виконувати пошук в інтернеті…» .

Перезавантажте комп’ютер, щоб нові налаштування вступили в силу.

У домашній редакції windows 11 оснастка gpedit.msc відсутній, тому для відключення пошуку в інтернеті доведеться використовувати редактор реєстру.

В останньому підрозділі створіть новий dword -параметр з ім’ям disablesearchboxsuggestions .

І встановіть в якості його значення 1 .