Як вибрати Apple

11-9-2018

not found
В той час, як навіть у Москві люди нерідко цікавляться покупкою ноутбука в межах 25 тисяч рублів, лише парочка сучасних моделей «Макбуков» (2016 рік) коштують приблизно 60 тисяч рублів. А цінник більшості лаптопов компанії з Купертіно і зовсім перевалює за 100 000 рублів. Безсумнівно, «Макбука» вельми крути по частині комплектуючих, але от якість… Відомо чимало випадків, коли люди подавали навіть масові позови у зв’язку з поломками, які Apple відмовлялася визнавати і ремонтувати. Приміром, поява нових Apple MacBook Pro не обійшлося без труднощів технічних проблем з графікою. Користувачі спостерігали артефакти зображення, які дуже заважали роботі.
Також хочемо вам порекомендувати http://iapplenews.ru
відома своїм прагненням застосовувати всі самі передові технології і стандарти. Тому, наприклад, купивши MacBook Pro кінця 2016 року, ви виявите себе з ноутбуком, до якого нічого не можете підключити без перехідників. Навіть iPhone 7, який вийшов в тому ж році. Перехідники для всього відразу («звичайний» USB Type A, RJ-45, Lightning, HDMI), на жаль, немає, тому доведеться купити зв’язку адаптерів. Вартість кожного варіюється від 20 до 70 доларів. Плюс, в нових Apple MacBook Pro немає однією з найважливіших відмітних особливостей колишніх моделей — магнітного роз’єму для зарядки.
Досягнення Apple в ноутбукостроении також добре помітні з точки зору мініатюризації. Компанії вдається першої оснастити гранично тонкі ноутбуки максимально продуктивним залізом. Але це не проходить безслідно для ремонтопридатності і можливості оновлення. Кожне нове покоління лаптопов Apple отримує від фахівців все більш низькі оцінки в цій області. Звичайно, приємно мати найкрутішим ноутбуком, але рівно до тих пір, поки не знадобиться в ньому щось замінити. Це влетить вам в копієчку, так як в більшості випадків можливості щось замінити без допомоги фахівців та інструментів просто немає.
Добре це чи погано, але Apple до цих пір залишається прихильником класичного форм-фактора ноутбука. Якщо це вас влаштовує, то проблем немає. Проте, індустрія вже давно пішла вперед, а конкуренти наповнили ринок найрізноманітнішими гібридними ноутбуками: в одних клавіатура від’єднаються, в інших — розвертається на 360 градусів, і інше. Можливо, щось з цього підійшло б вам більше, ніж звичайний ноутбук, але поки ви залишаєтеся фанатом «макбуков», вибору у вас немає.