Як вибрати брус

9-25-2018

Как выбрать брус
Ви вирішили побудувати дерев’яний будинок. І вибрали в якості пиломатеріалу брус. Далі почали шукати пропозиції будівельних компаній і зіткнулися з розмаїтістю визначень видів бруса. На жаль, часто вживані терміни характеризуються неоднозначністю, і їх застосування може не відповідати закладеної в них спочатку сутності. Це призводить до того, що замовники і виконавці можуть обговорювати різні речі, але називати їх однаково. Такий двосторонній процес пов’язаний, як з небажанням покупців розбиратися в специфіці незнайомій термінології, так і з упевненістю вузькопрофільних фахівців областей в тому, що сенс їх професійної лексики всім очевидний. Ще є небезпека навмисної підміни понять недобросовісними підприємствами. Непідготовленого замовника легко ввести в оману. Тому до прийняття рішення про виборі того чи іншого сорту бруса, ознайомтеся з їх поняттями і характеристиками.
Також хочемо вам порекомендувати брус 100х200 сухой строганный
Брус сухий профільований виготовляють шляхом склеювання декількох сухих ламелей (дощок). Він відрізняється ідеальною гладкою поверхнею. Товщина може бути від 140 до 260 мм. Рівень вологості не перевищує 14%. Такий брус практично не дає усадки, має підвищену стійкість до бактерій і низький рівень тепловтрати. Матеріал просочують антисептичними та протипожежними речовинами.
При виборі бруса для будинку варто орієнтуватися на два головних чинники – вартість і призначення споруди. Для будівництва дачного будиночка, який буде використовуватися в теплий період, можна купувати простий брус. Він значно дешевше профільованого і цілком підходить для будівництва літнього будови для відпочинку. Якщо ви плануєте будувати будинок для постійного проживання, то робіть його з профільованого бруса. Він не вимагає додаткової обробки на відміну від простого, який треба утеплювати. І вам не доведеться довго чекати. Будинок з профільованого бруса збирається як конструктор за 2-3 тижні.
Компанія Вудплейс займається будівництвом брусових будинків протягом 16 років. За цей час було зведено понад 300 будівель з дерева. В будівництві використовується брус природної вологості і сухий профільований. Всі пиломатеріали заготовлюються на власному заводі у відповідності з технічними нормами. Це дозволяє гарантувати високу якість продукції і запропонувати клієнтам найнижчі ціни. Зателефонуйте фахівцям woodplace, і вони допоможуть вам підібрати відповідний варіант і розрахувати його вартість: 375 29 8888057, 375 29 8888056, 375 29 8888707, 375 29 8888140. Послуга безкоштовна. Подивитися готові зразки будинків можна на офіційному сайті компанії.
Мінськ-Новини”