Як вибрати бюро перекладів

12-8-2018

Как выбрать бюро переводов
Професійний письмовий переклад документів для вашого бізнесу або особистого користування. Бюро перекладів “Сприн”, виконає якісний письмовий переклад документів необхідної тематики – юридичний, технічний, медичний, економічний, фінансовий переклад документації будь-якої складності. Наші фахівці мають величезний досвід роботи в сфері перекладів, Наше бюро перекладів у Харькові гарантує високу якість кожного замовлення незалежно від мови, терміновості виконання та складності тексту.
Також хочемо вам порекомендувати https://spring-perevod.com/pricing/
Про бюро перекладів “Сприн”

Бюро перекладів “Сприн” в Харькові здійснить професійний письмовий переклад документів необхідної тематичної галузі якісно і в необхідні терміни. Також ви можете замовити переклад з нотаріальним засвідченням, засвідченням печаткою бюро перекладів та іншими додатковими послугами.
Якість. Завдяки тому, що ми співпрацюємо з безліччю різних фахівців для кожної мови і для кожної галузевої сфери, ми можемо підібрати під ваше замовлення висококваліфікованого фахівця, який найкращим чином зможе впоратися з вашим документом. Також, щоб виключити можливість допущення помилок в тексті, ми додатково віддаємо текст на вичитку редактору. Перекладений текст також може бути вичитаний носієм мови за запитом.
Швидкість. Бюро перекладів у Харькові “Сприн” не відноситься до тих компаній, які 100 сторінок виконують цілий місяць. Завдяки тому, що ми використовуємо новітнє програмне забезпечення, залучаємо професійних перекладачів і редакторів, переклади виконуються дуже швидко і якісно. Якість не страждає, так як різні елементи тексту, які, по суті, ми не перекладаємо, тобто цифри, повтори і т. д. ми не враховуємо при розрахунку вартості і при розрахунку термінів виконання.
Ціни. Ми пропонуємо найбільш вигідні ціни на послуги письмового перекладу. Чому? По-перше, у вартість включена робота перекладача й редактора. По-друге, у вартість не включаються цифри, різні елементи тексту, які ми не будемо переводити, повтори, раніше перекладені частини тексту і т. д. В-третє, у нас адекватна націнка за складність, тобто ви не будете переплачувати за прості тексти.