Як вибрати фотопапір для друку

10-27-2018

Как выбрать фотобумагу для принтера
Сьогодні виробники принтерів і виробники сумісних витратних матеріалів пропонують десятки найменувань паперу різної щільності і з різними покриттями. Як не заблукати у всьому цьому різноманітті? Як вибрати саме те, що Вам необхідно? Ми спробуємо коротко охопити весь асортимент представленої на ринку паперу і допомогти Вам зорієнтуватися в цих паперових розвалах. Офісний папір на розгляд брати не будемо, так як нас з Вами в даному випадку цікавить фотодрук.
Також хочемо вам порекомендувати papershop.com.ua
Спочатку Вам необхідно точно сформулювати свої завдання. Від того, що ви збираєтеся друкувати, в першу чергу залежить вибір паперу. Наприклад, якщо Ви збираєтеся друкувати візитки, то найбільш придатною в даному випадку вважається матовий папір високої щільності. А якщо візитка буде містити інформацію на обох сторонах, то слід придбати двосторонню матову папір. А ось для рекламної брошури більше підійде двостороння глянсовий папір малої щільності. Якщо ж Ви хочете роздрукувати на своєму домашньому принтері репродукцію картини улюбленого художника, щоб повісити її в красивій рамці у себе у вітальні, то Вам знадобиться папір зі спеціальним покриттям.
Лабораторний пошук покриттів, найбільш повно відповідають якісним властивостям традиційних фотопаперів, привів виробників до серії Premium Photo Paper. У даній серії представлені паперу з трьома варіантами покриттів: Nap – дає ефект найбільш наближений до традиційного матового фотографії, Super Glossy – практично нічим не поступається традиційним глянцевим фотографіями.
Але і Photo Paper, і Premium Photo Paper – це все ж традиційні серії фотопаперів для струменевих принтерів. А в даний час все більше з’являється нестандартних друкованих носіїв. Ухитряються у цій галузі в основному виробники сумісних матеріалів. Виробники принтерів, при складанні каталогів «рідних» паперів, віддають перевагу традиціям, в той час як перші постійно знаходяться в пошуку інновацій, і сміливо пускають в хід свою фантазію і технічну думку.