Ремонт ноутбуків

6-14-2019

Ми розуміємо проблеми наших клієнтів і нам відомо, скільки неприємностей може доставити раптово зламався ноутбук. Здається, що ноутбук виходить з ладу в самий невідповідний момент, і в кінцевому підсумку Ви втрачаєте дорогоцінний час. Дуже неприємно потрапити в непросту ситуацію, коли через вийшов з ладу ноутбука Ви не в змозі завершити важливий проект, отримати доступ до електронної пошти і змушені гарячково шукати вихід із ситуації.
Рекомендуємо купити бу ноутбук на сайті , Большое разнообразие бу ноутбуков с гарантией и доставкой 

Деякі люди вирішуються усунути проблему самостійно, намагаються зробити ремонт ноутбука використовуючи всі свої технічні знання. Деякі йдуть на ризик і звертаються за допомогою до родича або колезі, які називають себе «експертами з комп’ютерів» і отримують непередбачуваний результат.

Зателефонуйте нам зараз і ми Вас не розчаруємо. Ремонт ноутбуків проводять кваліфіковані інженери з вищою освітою за допомогою професійного обладнання та оригінальних комплектуючих. Наша перевага в тому, що ми надаємо якісне, швидке і професійне обслуговування за доступними цінами. Оплата за ремонт здійснюється тільки за фактом виконаних робіт, при видачі ноутбука замовнику.

Тривалість діагностики та ремонту ноутбука залежить від складності несправності і становлять:

безкоштовна діагностика — від 5 хв до 3-х робочих днів
ремонт – від 1 години до 5-ти робочих днів
При діагностиці ноутбука відбувається формування остаточної вартості ремонту і запчастин. Якщо в процесі ремонту виникне необхідність проведення додаткових робіт, то вартість ремонту не збільшиться. Таким чином сервісний центр має можливість довести лояльність до своїх замовникам, а кожен замовник набуває можливість оцінити економічну доцільність ремонту ноутбука.