Як вибрати IP відео-домофон

3-6-2020
IP видеодомофон ARNY AVD-1025-AHD Black


У багатоквартирному будинку все частіше можна побачити встановлені кольорові відео домофони. З розвитком технічного прогресу за зміну ауді та відео домофону прийшли більш функціональні і технологічні IP пристрою. Вони випустили цілу лінію IP домофонів. Ця світова компанія, яка пропонуємо новітні розробки для розумного будинку. Хоча торгові представники успішно працюю по всьому світу, головний офіс компанії знаходиться у Китаї. Також хочемо вам порекомендувати Интернет магазин Bezpeka у нас великий вибір IP відео-домофонів.

Завдяки згуртованій і професійній команді виробник вже кілька років тримає пальму першості серед світових виробників систем відеоспостереження і безпеки. Вона виробляє поворотні камери, відео сервери, плати, відеореєстратор і IP – камери. Розвиваючи довгострокову стратегію провідні інженери компанії пропонують безліч новинок для робототехніки та промислової автоматизації. Продукція цього виробника визнана однією з кращих на світовому ринку. В наш час в квартирах багатоповерхових будинків стали встановлювати системи відеоспостереження у зв’язку з частими зломами і проникненнями. А якщо говорити про заміських будинках, то це просто необхідність. Споживачі багатьох країн використовують пристрій цієї марки навіть у багатьох інших областях. Якщо говорити коротко, то домофон цього виробника – це нова міцна система, яка об’єднала в себе систему обмеження входу, систему відеоспостереження за приміщенням, і можливість управління всіма передбачуваними пристроями через мережу інтернет. Які додаткові функції пропонує ця марка відео домофонів.

Підключити тривожні датчики можна до монітора.
Пристрій дозволяє під’єднати декілька датчиків, наприклад, рух, дим, потоп, розбите вікно і відкрита двері. Тривожний сигнал підключається до вас на смартфон і до фахівця з безпеки в цент управління. У нежданих гостей буде  враження що ви перебуваєте в будинку. Ця надзвичайно зручна функція дозволить вам тримати все, що відбувається у вас в будинку під контролем протягом робочого дня. Ви зможете відповісти на дзвінок, навіть якщо будете перебувати в іншому місті або країні і зможете впустити людину в будинок, відчинивши йому двері. Ця система також зручна при роботі тривожного датчика. Управляти системою через мобільний пристрій зручно ще й тим, що ви зможете в будь-який зручний для вас час спостерігати за об’єктом по відео зв’язку. Домофон з відео можливістю цього бренду дозволяє підключити до системи більш 8 відео камер для кращого відео огляду.