Як вибрати кредит інтернет

12-18-2018

Как выбрать кредит интернет
Завдяки комфортному у використанні сервісу ДельтаКредит, кожен бажаючий може взяти кредити онлайн на карту без нудного підписання договору і зайвих проблем. Для цього необхідно зареєструватися на сайті, точно заповнити анкету позичальника і розіслати її тим організаціям, умови яких для вас більш прийнятні. Кредити оформляються МФО через інтернет в експрес-порядку, і протягом декількох хвилин гроші будуть переведені на ваш рахунок.
Також хочемо вам порекомендувати кредит интернет
Згідно з чинним законодавством, отримати кредит може громадянин України, якому виповнилося 18 років. У різних фірмах обмеження за віком різні, але в більшій частині дають кредит за паспортом та ІПН всім громадянам країни, які досягли повноліття. Для того, щоб повністю погасити заборгованість перед микроорганизацией, у клієнта є строк у середньому від 1 до 30 днів. Якщо протягом відведеного періоду ви не встигаєте повністю погасити заборгованість, ви маєте право просити МФО пролонгацію договору, тобто його продовження на необмежений термін. Максимально строк однієї пролонгації може становити 30 днів.
Такі кредити вигідні споживачам з тієї причини, що він мають низьку процентну ставку за умови невеликого терміну погашення. Як правило, якщо ви звертаєтеся в микрокредитную організацію в перший раз, Annual Percentage Rate (APR, річна процентна ставка) становить від 0 до 0,1%. Якщо ви звертаєтеся туди ж за другим позикою, ставка буде збільшена. Наведемо приклад розрахунку, виходячи з того, що APR становить, наприклад, 332,6%: взявши кредит онлайн в сумі 1000 гривень на термін 10 днів, ви повинні будете повернути МФО 1 140 грн. Однак багато кредитні компанії надають пільги і програми лояльності для своїх клієнтів.
Абсолютно вірно, експерт микрокредитной компанії може зателефонувати і задати кілька питань, якщо ваші дані викликали у нього якісь сумніви, але це не страшно:) найважливіше – ще при заповненні форми онлайн заявки вносити інформацію про себе достовірно. Зокрема, ви повинні вказувати саме свій номер телефону, номер СВОЄЇ банківської картки (тієї, власником якої є саме ви) і т. д. Бувають випадки, коли у експертів викликає підозру навіть те, яким чином ви вносите дані: наприклад внесли номер паспорта в форму, потім стерли і внесли інший номер – це відстежується представниками МФО.