Як вибрати кредит

10-13-2018

Как выбрать кредит
Для багатьох українців іпотечний кредит є єдиним виходом з ситуації, коли немає потрібної суми на власне житло, але придбати його необхідно. В той же час це непросте і відповідальне рішення, адже погашати такий кредит доведеться кілька десятків років. Підходити до вибору іпотечного кредиту потрібно дуже серйозно. Важливо розуміти, що навіть незначні нюанси, наприклад, майже непомітна різниця у відсотках, може обернутися для вас кругленькою сумою по результату кредитного періоду. Давайте розберемося, як вибрати іпотеку і не прогадати.
Також хочемо вам порекомендувати https://credit-ukraine.info/mikrozajmy/128-creditup-kredit-onlajn-na-kartu-v-ukraine-kruglosutochno.html
Майте на увазі: важливо показати себе з кращого боку перед банком, оскільки ваша “привабливість” для кредитора впливає на рішення по кредиту і процентну ставку. Щоб банк дав добро і запропонував вам вигідні умови кредитування, ви повинні мати стабільний високий дохід, робочий стаж, хорошу кредитну історію, позитивну репутацію в інших банках. Це не та ситуація, коли людині можуть видати позику навіть з поганою кредитною історією.
Щоб взяти іпотеку, вибирайте серед великих фінансових організацій. Повністю довіряти можна тільки банкам, які на ринку існують вже давно. З ними можна бути впевненими, що при кредитуванні не виникне неприємних сюрпризів і під час довгострокового кредитного договору банк не збанкрутує.
Можливість погасити кредит достроково – приваблива умова, що дозволяє при можливості позбутися від іпотеки і зберегти гроші. Але деякі кредитори висувають особливі умови дострокового погашення. Наприклад, банк може висунути обмеження по сумі і т. д. В разі прострочення банк може нарахувати позичальника штраф. Уточніть його розміри до підписання договору.
Також обов’язково попросити у кредитора розрахунок графіка і додаткових витрат у письмовому вигляді, щоб ви наочно бачили повну картину своїх майбутніх фінансових витрат. І особливо важливий момент: дуже уважно читайте кожне речення договору, вникайте в сенс, якщо щось не зрозуміли – запитуйте і уточнюйте. Не пошкодуйте часу і грошей на консультацію з юристом, щоб у майбутньому неуважність при оформленні іпотеки не обернулася для вас серйозним фінансовим ускладненням.