Як вибрати мобільний телефон

10-13-2018

Как выбрать мобильный телефон
Розкладачка» – телефон з відкидною кришкою, де у верхній половині знаходиться основний дисплей, а в нижній – клавіатура. Нерідко виробники постачають такі моделі додатковим зовнішнім дисплеєм для більш зручного доступу до годинників або відображення імені абонента. Раніше їх називали дамськими з-за їх великої популярності у жінок.
Також хочемо вам порекомендувати інтернет-магазин сучасних мобільних телефонів
Телефон з сенсорним дисплеєм на даний момент є найпопулярнішою моделлю в багатьох виробників. Його основна особливість – наявність особливого дисплея-«тачскріна», уловлює дотик пальців до його певним ділянкам. Поява цієї технології змогло значно збільшити розміри дисплеїв телефонів, зробивши їх придатними для перегляду відео, ігор і навіть досить зручного друку. До недоліків таких телефонів відносять необхідність мати спеціальний чохол – адже чутливу поверхню можна легко подряпати – або хоча б наклеїти зверху захисну плівку. Ще одна дуже популярна скарга – неможливість прийняти дзвінок або написати повідомлення в рукавичках, що доставляє чимало проблем взимку.
Крім того, користувачі виділяють ще так звані «камерофони» і «плеєрофони». Це спеціальні моделі, у яких функції фотозйомки або аудіопрогравача поділяють основну роль з прямою функцією телефону. На сьогоднішній день ця класифікація починає застарівати, оскільки більшість сучасних смартфонів обладнано камерами в кілька мегапікселів, а також можливістю зберігати на зовнішніх картах пам’яті гігабайти музики.
І, звичайно ж, не можна забувати про особливі моделях телефонів для пенсіонерів. Наші бабусі і дідусі теж йдуть в ногу з часом. Але вік накладає свої обмеження. Тому у багатьох виробників існують хоча б одна або дві моделі з більш чітким дисплеєм, великими цифрами на клавіатурі і спеціальною кнопкою допомоги, створені спеціально для літніх людей. Як правило, найбільшою популярністю користуються фірми Vextel і Fly за рахунок невеликої ціни апаратів.