Як вибрати планшет на прикладі сайту Aport

267

Мобільний комп’ютер у вигляді планшета щосили почав використовуватися у повсякденному житті. З його допомогою можна не тільки дивитися фільми, робити яскраві фото, але і працювати.

Багато пристроїв, які укомплектовані знімною клавіатурою, дозволяють справлятися з усіма завданнями, які властиві звичайному комп’ютеру.

Виробників і моделей, дуже багато. Зокрема, планшети Lenovo на http://moskva.aport.ru/, представлені в широкому асортименті.

Портал порівняння цін Аport зібрав на своїх сторінках величезний перелік моделей, серед яких можна вибрати за допомогою зручної сортування.

Тепер кожен користувач може задати його параметри і тим самим вибрати такий планшет, який задовольнити всі його вимоги.

Що потрібно враховувати при виборі планшета?

Вибір планшета залежить не тільки від діагоналі екрана і обсягу пам’яті.

Крім цих двох показників, потрібно врахувати такі як обсяг ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті, тип ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті, дозвіл екрану, додаткові можливості, процесор, кількість ядер, ємність акумулятора, вага.

Портал Аport має структурований алгоритм пошуку по планшетах. Розглянемо процес підбору цього пристрою детальніше.

Вибір за виробникам

Перелік виробників досить великий: Smarto, Samsung, Apple, Digma, Wexler. Всі ці компанії та багато інших мають широкий асортимент моделей.

  • Apple – компанія, яка в США займає перше місце по продажах планшетів. В Росії бренд знаходиться серед лідерів. Однак, дозволити пристрій цієї компанії може далеко не кожен. Весь час існування бренду цінова політика була досить високою.
  • Samsung – ще один лідер ринку, але з різним ціновим діапазоном. Кілька років тому спостерігалася повна невпорядкованість серед моделей, сьогодні вони чітко розділені на бюджетні, середньоцінові і дорогі.
  • Lenovo – виробник, який займає третє місце у світі та Росії за рівнем продажів. Компанія популярна завдяки широкому асортименту бюджетних моделей.
  • Asus – бренд, що займає 5-е місце в Росії за рівнем продажів. Велику увагу приділено моделям трансформерам.

Тип операційної системи

Операційна система визначає продуктивність і ефективність роботи планшета. Серед трьох основних: Windows, Android і iOS.

З найбільш популярних ОС Android. Це відкрита і гнучка система, для якої створено більшість планшетних ігор.

ОС Windows також можна часто зустріти, але перевагу в її користь віддається рідше. iOS призначена для пристроїв компанії Apple.

Це ідеальний функціонал, але в теж час складний. Тому втручання в його роботу загрожує можливими труднощами в подальшій роботі.

Діагональ екрану

Це наступний фільтр, який потрібно застосувати для вибору на сайті Аport. Діагональ екрану – суто особистий вибір.

Наприклад, для дітей, які з допомогою планшета експлуатують тільки гри, буде достатньо діагоналі 5-7 дюймів.

Для перегляду фільмів потрібно звернути увагу на моделі від 8-9 дюймів. Для роботи підійде планшет з діагоналлю екрану від 10 дюймів.

 

Дозвіл екрану

Незважаючи на те, що на сайті можна вибрати з величезного переліку варіантів з дозволу (1024*600, 1024*768, 1024*800, 1280*720, 1280*800), рекомендуємо звернути увагу на показник Full HD, який характерний для 1920*1200.

З таким дозволом очі не будуть відчувати втому, ігровий або робочий процес буде в задоволення.

Тип матриці

Наступний важливий показник – тип матриці. Серед основних:

  • IPS. Має широкий кут огляду, відсутні відблиски, немає проблем з фокусуванням. Планшети, укомплектовані цим типом матриці, досить дороги і споживають чимало енергії.
  • MVA. Мають чітку контрастність, широкий кут огляду і гарну передачу кольору. Достатньо великий час відгуку.
  • TN+FILM. Має невисоку вартість і хороший кут огляду. Однак, погана контрастність і перенесення кольорів.

Вбудована пам’ять

З допомогою Апорту можна вибрати серед планшетів, оснащених 4-128 ГБ вбудованої пам’яті.

Який обсяг буде потрібно користувачеві?

Якщо планшет купується як ігровий агрегат, досить 4-8 ГБ вбудованої пам’яті. Якщо ви очікуєте від нього чогось більшого, зверніть увагу на 8, 16, 32 ГБ.

Розмір оперативної пам’яті

Об’єм оперативної пам’яті може дорівнювати від 0,5 до 16 ГБ.

Вдаватися в крайнощі не варто, так як планшет з 0,5 ГБ ОЗУ не принесе ніякого задоволення від експлуатації (навіть для дитячих планшетів потрібно як мінімум 1-2 ГБ ОЗУ).

Планшет з 16 ГБ ПАМ’ЯТІ буде коштувати досить дорого.

Додаткові функції

Як вибрати планшет на прикладі сайту Aport

Хороший планшет укомплектований додатковими можливостями: A-GPS, GPS-приймач, QWERTY-клавіатура, вбудовані динаміки, док-станція і інше.

Поставивши галочки поруч з потрібними параметрами, можна вибрати підходяще пристрій для зручної експлуатації.

Детальніше з вибором, можна ознайомитися на сайті Апорт.