Як вибрати професійні панелі

10-19-2018

Как выбрать профессиональные панели
На ринку існує безліч дисплеїв різних виробників: від споживчих телевізорів і варіантів дисплеїв з низькою вартістю до професійних моделей з високими характеристиками. Відмінності між цифровими вивісками, зокрема в надійності і видимості, безпосередньо пов’язані з ефективністю бізнесу. Переконайтеся у виборі професійної моделі, яка підійде для використання її в якості рекламної вивіски.
Також хочемо вам порекомендувати профессиональные панели
Професійні дисплеї Panasonic можна встановлювати як горизонтально, так і вертикально. Вони також просто підключаються до інших пристроїв, що дозволяє з легкістю передавати дані і відображати складні зображення з віддалених пунктів. Вони надають нові можливості, які раніше були недоступні, надаючи рішення, що відповідають потребам користувачів.
Професійні РК-дисплеї Panasonic використовують високоміцні панелі і компоненти, що дозволяє вам використовувати їх протягом більш тривалого часу. Вони забезпечують стабільну тривалу роботу, надаючи приголомшливі зображення. Ці міцні дисплеї ідеально підходять для установки і роботи в якості цифрової рекламної вивіски з великою кількістю проходять повз людей.
Дисплей можна встановити горизонтально або вертикально для відповідності вмісту місцем установки без появи так званої “Mura село” (нерівномірності). Дисплей має відносно однакове розподіл тиску, порівняно з панеллю телевізора, завдяки чому він має набагато більш високу стабільність. Незалежно від виду установки, термін служби лампи залишається незмінним, так як підтримується постійна робоча температура.
Багатовіконний процесор ET-MWP100G надає різноманітні рішення для показу з кількома екранами шляхом передачі зображень з різних джерел вхідних сигналів на відеостіни, а також системи рір-проекції з декількох пристроїв і системи проектування зі стикуванням країв. ET-MWP100G є ідеальним візуальним рішенням для роботи в залах управління, для моделювання, для використання в якості вивіски і на виставках.