Як вибрати штампування металу

9-30-2018

Как выбрать штамповку металла
Людина винайшла колесо ще в незапам’ятні часи. Вчені стверджують, що це винахід відноситься до п’ятого тисячоліття до нашої ери. Але адже ми не можемо знати точно, а тому всі припущення будуть спотикатися про інші можливі варіанти. І взагалі, якщо ви думаєте, що винайдено колесо остаточно і безповоротно, то ви глибоко помиляєтеся, тому що його винахід ще триває. Кожен день конструктори придумують нові моделі, а вчені розробляють нові сплави. І якщо автомобіліст XXI століття говорить про колесі, він має на увазі автомобільний диск, від якого залежить багато чого, а іноді навіть все.
Також хочемо вам порекомендувати штамповка металла украина
Головна характеристика колеса сучасного автомобіля, здатного розвивати таку швидкість, про яку пару десятків років тому людина могла тільки мріяти – це, природно, міцність. Тому сьогодні конструктори працюють в основному на вдосконалення показників міцності колісних дисків. Насправді сучасний автомобільний диск здатний витримувати величезні навантаження, що в першу чергу збільшує безпеку їзди на автомобілі.
Виробники автомобільних комплектуючих можуть сьогодні запропонувати споживачеві наступні групи колісних дисків: штамповані, литі, ковані, комбіновані або складові, а також композитні колеса. Відразу варто відзначити, що останній вид дисків коштує неймовірно дорого, тому поки що широкого розповсюдження вони, на жаль, не отримали. А от всі інші види коліс користуються великою популярністю. Отже, почнемо з огляду «штамповок», які мають право називатися найбільш поширеними в силу своєї бюджетності і невибагливості.
Цей вид дисків поєднав у собі характеристики і литих і кованих виробів. До литим дискам кріпляться ковані обода. Таким чином, виробник може мудрувати з дизайн-можливостями литих дисків і надавати колесу міцність кованих. У таких коліс практично немає недоліків, крім одного – дуже висока ціна. Але, як кажуть, краса потребує жертв, а якщо мова йде про міцності і безпеки, то ці жертви лягають на тендітні плечі вашої кредитної картки.
Для початку точно дізнайтеся, які параметри колеса були передбачені виробником вашого автомобіля. Багато допускають грубу помилку, вважаючи диски більше декоративним елементом, що мають відношення безпосередньо до тюнінгу. Однак використання класних дисків може в значній мірі поліпшити такі параметри, як плавність ходу, динаміка або керованість транспортним засобом.