Як вибрати Штатив

10-9-2018

Как выбрать Штатив
Привіт) Олексій, підкажіть, будь ласка, чи підійде штатив benro A300EX-BH0 для відеозйомки (в основному для того, щоб знімати дитину на ранках у дитячому садку), або він тільки для фото. Фотоапарат canon 60D-50f1,8. Якість відео з даними об’єктивом влаштовує, тільки тримати фотоапарат весь час зйомки важкувато, і відео потім стрибає.
Також хочемо вам порекомендувати Штативы Miliboo
рекомендований штатив: алюмінієвий профіль (не карбон – це занадто дорого і не набагато легше), один центр жорсткості (три ноги з’єднуються одним кріпленням), чим менше ланок, тим краще (менше люфт на з’єднаннях) та, необов’язково, затискачі у вигляді регульованих болтами кліпс. Бажано знімна голова на болтовом з’єднанні і обов’язково силумінова або з іншого сплаву, а металева плашка для кріплення фотокамери. Дуже важливо провести тест штатива. Необхідно повністю розкласти штатив (привести його в робоче положення) і злегка (5 кг) натиснути на головку штатива, при цьому уважно слідкувати за рухом головки штатива. Якщо вона прогнулася хоча б на міліметр, то шевеленка на такому штативі при використанні дзеркального фотоапарата гарантована після витримки дорівнює 1/60 сек.
Дуже просто рекомендувати, якщо Ви не обмежені бюджетом. Ідеальним рішенням для дзеркальної фотокамери і теле-об’єктива буде штатив Manfrotto 055CXPRO4 з штативной головою Manfrotto 808Rc4. Ціна комплекту близько 38 000 руб. Це дуже якісне та надійне обладнання. З мінусів: вага близько 4 кг і габарити. А якщо треба вибрати з 300 недорогих штативів підходящу саме Вам модель? Бажаєте заощадити свій час, прислухайтеся до думки фотографа, у якого є час і можливість перепробувати їх всі. 25 років у нас є можливість вибирати, що вам пропонувати, ми не прив’язані ні до якого бренду чи торгової марки. Більше того, ми прислухаємося до відгуків користувачів, і мова йде не тільки про штативах. З тієї ж завданням впорається штатив Falcon Eyes Red Line Pro-916 з кульової головою BH-38 за ціною 7000 руб. Але якщо потрібна голова для відео зйомки, то рекомендую Fujimi FJPH-08B, трехосевую алюмінієву штативную голову за 2000 руб. Такий набір важить значно легше (близько 2,5 кг), а ціна комплекту штатива з 2-ма головами складе 9000 руб.