Як вибрати система erp

9-19-2019

Как выбрать система erp
На певному етапі розвитку перед компаніями виникає питання – вибрати SAP або 1С в умовах ведення бізнесу в Росії. Варто зважити всі плюси і мінуси цих рішень, оцінити, чи є переваги у 1C EPR проти SAP. Якщо мова йде про російської компанії або про міжнародну, яка тільки – тільки починає бізнес в Росії, то хорошим рішенням буде 1С.
Також хочемо вам порекомендувати система erp
На жаль, з – за великої кількості функцій впровадження системи на підприємстві – завдання складна і дорога.
Особливості російського бухгалтерського обліку при впровадження ERP – систем.
З більше орієнтовані на РСБУ, які відрізняються від міжнародних. Можна отримати в 1С звітність за стандартами МСФЗ на основі російських бухгалтерських даних, але це потребує багато ручної праці. завдань обліку ПДВ показало, що SAP надає клієнтам готові попередньо сконфігуровані рішення для ПДВ – звітності в форматі XML, що відповідає російському податковому законодавству.
Стандартні рішення 1С повністю відповідають вимогам ПДВ, функціонал дозволяє виконувати всі пов’язані з ПДВ розрахунки і транзакції автоматично на основі первинних документів і операцій, внесених користувачами в БД. 1С автоматично генерує необхідні звіти і форми. Порівняльна характеристика ERP SAP і 1С Підприємство з точки зору організації електронного документообігу (ЕДО).
ЕЦП, відправки їх в податкову через сервіс 1С – Звітність. Для підприємства під управлінням SAP також можна організувати ЕДО, але будуть потрібні значні доробки ПЗ. Для SAP існує і розробляється безліч вузькоспеціалізованих галузевих рішень, встановлюючи які, користувач отримує специфічний функціонал. Ці рішення створюються на основі кращих світових практик, однак локалізована для Росії лише мала частина з них. Для 1C ERP 0 можна вибрати базову версію системи, яку потрібно буде налаштовувати під свої завдання, чи готове галузеве рішення. У Росії існує безліч компаній, що надають послуги з впровадження та доопрацювання 1С, розробки корпоративних додатків на цій платформі. Сподіваємося, що цей порівняльний аналіз виявився для вас корисним у виборі рішення.
У цій статті інженери компанії розкажуть як оновити сервер 1С.
Оновлення сервера 1С 8, оновлення платформи 1С сервера — це завдання, з якою їм часто доводиться стикатися при роботі з замовниками.
Виконуємо впровадження 1С англійською мовою за кордоном, переклад на англійську 1С всіх конфігурацій. Налаштування та автоматизація роботи 1С за кордоном для філій російських компаній з можливістю роботи у режимі онлайн у єдиній базі і багато іншого.
Впровадження, автоматизація, створення ефективної системи управлінського обліку 1С.
Пропонуємо комплекс послуг з модернізації ІТ – інфраструктури компаній.