Як вибрати вдалий Macbook для роботи та навчання?

8-8-2018

Вибирати ноутбук не так просто, як здається на перший погляд. Як вибрати вдалий Macbook для роботи та навчання? Розповімо у статті. Відразу відзначимо, що всі сучасні пристрої цієї серії відрізняються високою продуктивністю і, по суті, універсальні. Тому, все визначить відповідь на питання: скільки ви готові витратити? Хочу порекомендувати вибрати макбук macBook 2018 на сайте skay.ua

Чому Macbook підходять для роботи
Висока продуктивність і стабільність системи вкрай важлива. Справа в тому, що абсолютно все програмне забезпечення від Apple розроблено для певних апаратних конфігурацій. Програми оптимізовані під операційну систему і під «залізо», тому, макбук набагато випереджає навіть самі потужні ігрові ноутбуки.

Професійний софт для графічного дизайну, кодинга, 3D-моделювання і інших галузей або портований на Mac, або розроблений спеціально для цієї платформи. На заході, в країнах, лідируючий в сфері IT, до продукції Apple склалося дуже своєрідне ставлення. Для ігор і домашнього користування — Windows. А бізнес роблять саме за допомогою висококласної техніки від Apple. Тому, для macOS доступний висококласний софт.

Виробником закладено поділ на ноутбуки для професійної діяльності та домашні ПК. Очевидно, що для роботи краще вибирати макбук серії Pro. Остання новинка — серія Про четвертого покоління, яка була випущена в 2016 році. Ноутбуки першого і другого покоління принципово застаріли, але частково можуть замінити більш сучасні пристрої. Вибір між третім і четвертим поколінням — вже складніше. Залежить від того, які саме додаткові функції вам потрібні.

Зверніть увагу, що на сайті macuser.ua ви можете придбати якісну техніку Apple за вигідними цінами вже сьогодні!

Для навчання? Теж можливо
Студенти висувають злегка інший список вимог. Вибираючи основну робочу станцію, можна знехтувати зручністю самого пристрою, його компактністю, та іншими додатковими функціями.

Але для навчання принципово важливо, щоб ноутбук був легким, невеликим, тонким; широка інтеграція з іншими пристроями Apple дозволяє сильніше розширити функціонал. Коротше кажучи, в одному ноутбуці є все, що потрібно для навчання. Macbook останнього покоління — невелика і дуже тонка «книжечка», вагою менше кілограма. Вибір очевидний.

Пристрої серії Macbook Air призначені для тих, хто багато подорожує. По потужності трохи слабкіше, ніж інші продукти від Apple, зокрема, відеокарта не настільки потужна. Але невелика вага, зручність і потужний акумулятор компенсують цей недолік.