Як вибрати випрямний діод

11-1-2019

Как выбрать  выпрямительный диод
Хоча всі діоди є випрямлячами, цей термін зазвичай застосовується до пристроїв, призначених для подачі живлення, щоб відрізняти їх від елементів, використовуваних для невеликих сигнальних ланцюгів. Випрямний діод великої потужності застосовується для випрямлення змінного струму з низькою частотою живлення, що становить 50 Гц, при високій потужності, випромінюваної під час навантаження.
Також хочемо вам порекомендувати купить выпрямительный диод

Основним завданням діода є перетворення змінної напруги в постійне через застосування у випрямних мостах. Це дозволяє електрики йти тільки в одному напрямку, забезпечуючи роботу джерела живлення.
Принцип роботи випрямного діода зрозуміти нескладно. Його елемент складається з структури, іменованої pn – переходом. Сторона p – типу називається анодом, а n – типу — катодом. Струм пропускається від анода до катода, при цьому майже повністю запобігає його протікання в зворотному напрямку.

Воно перетворює змінний струм в односпрямований. Пристрої цього типу можуть обробляти більш високу електрика, ніж звичайні діоди, тому вони називаються потужними. Можливість проведення високої величини струму може бути класифікована як їх основна особливість. Якщо їх порівнювати з елементами німеччина, то вони мають велику поверхню з’єднання. Оскільки германій володіє низькою стійкістю до тепла, більшість напівпровідників виготовлено з кремнію. Пристрої з німеччина відрізняються значно меншим допустимою зворотною напругою і температурою переходу. Також існують стандартні пристрої з максимальним середнім випрямленою струмом до 400 A. Пряме напруга може змінюватися від 1, 1 м.

Прикладом високопродуктивного елемента є діод з подвійним високоточним випрямлячем зі струмом 2х30А, який краще всього підходить для базових станцій, зварювальників, джерел живлення змінного/ постійного струму і промислових застосувань.

В якості найпростішого напівпровідникового компонента діод цього типу має широкий спектр застосування в сучасних електронних системах. Різні електронні та електричні схеми використовують цей компонент в якості важливого пристрої для отримання необхідного результату. Область застосування випрямних мостів і діодів обширна.
Потужні випрямні діоди є життєво важливим компонентом джерел живлення. Вони використовуються для регулювання електроенергії в комп’ютерах і автомобілях, а також можуть застосовуватися в зарядний пристрій для акумуляторних батарей і комп’ютерних джерел живлення.

Крім того, вони часто використовуються і для інших цілей (наприклад, в детекторі радіоприймачів для проведення радиомодуляции). Варіант діоди з бар’єром Шотткі особливо цінується в цифровій електроніці.