Як вибрати зарядку для iPhone

10-28-2018

Как выбрать зарядку для iPhone
Якою повинна бути зарядка для iPhone в автомобілі? iPhone 7, вам теж вистачить. Напруга зарядного пристрою становить 5 В, а потужність — 19 Вт.
Також хочемо вам порекомендувати https://bilka.com.ua/category/zaryadnoye-ustroystvo-dlya-iphone/iphone-xs/
Крім зарядки телефону в автомобілі, людей часто цікавить, куди його подіти в цей момент. У кого-то є місце на передній панелі, у кого-то шухлядки в нижній її частині, але зручніше, коли телефон перед очима. Ні для кого не секрет, що для цього придумано величезну кількість типів кріплень, але для такого стильного зарядного пристрою хочеться підібрати відповідний власник, а не користуватися величезним розсувним пластиковим монстром.
Для кріплення телефону у Roidmi теж є своє стильне рішення. Основним плюсом магнітного кріплення є те, що воно дуже компактне. На решітку системи вентиляції вішається невелика «таблетка», а до телефону кріпиться тонка пластинка. В комплекті є чорна і срібляста пластинки, які можна підібрати під колір корпусу телефону. Якщо ви користуєтеся чохлом, колір не актуальний, а пластинка без проблем поміститься навіть під самим тонким із них.
Правильніше її називати зарядкою від Roidmi, оскільки назва Xiaomi ні на зарядці, ні на пакувальній коробці я не виявив. Є краща і більш нова версія зарядки — Roidmi 3S. Крім безпосередньо зарядки з аналогічними характеристиками, в ній також є непоганий FM-трансмітер. Для налаштування трансмітера є додаток в App Store — Roidmi Life. На Gearbest на таку зарядку часто бувають знижки, при яких вартість становить . Два тижні тому купив собі таку.
користуюся їй з початку року 2017-го на двох автомобілях, — лаконічно, дуже красива і гармонійна підсвічування, якісна елементна база, маса переваг, головне з яких — можливість знайти свій автомобіль на парковці, чітко показує напрям, АЛЕ — ще більшого значення, коли ви залишаєте машину в лісі — тут повний кайф йти не звертаючи уваги на зірки, — координати покажуть точну відстань і напрям, користувався десятками раз цього літа, пов’язаний з iPhone однойменною додатком.
Я б теж не радив заряджати айфони чим попало, тим більше в автомобілі. Краще витратитися на оригінальну зарядку, ніж потім купувати новий смартфон. Повірте людині, що подібне не раз бачив) Я замовляю аксесуари до айфонам на авіто, у одного і того ж продавця. Посилки отримую на боксберри, є можливість перевірити всі відразу. На рахунок оригінальності — тут дивлячись, з якого боку розглядати. Я вже знаю, що і як відрізнити, тому що знає людині легко дізнатися підробку. Крайній раз купував бездротову зарядку з більшою площею, так як придбав смарт-годинник.