Як вибрати зарядний пристрій

9-30-2019

Как выбрать зарядное устройство
Навіщо треба мити мотор і як це робити, щоб не залити електрику. Якщо немає зарядки акумулятора авто. На скільки вистачає вугільного салонного фільтра.
Також хочемо вам порекомендувати блок питания для ноутбука samsung
Зарядний пристрій підзарядить розряджений акумулятор. У даній статті допоможемо з його вибором для автомобіля.
Перш ніж його купувати, потрібно визначити тип свого акумулятора, встановленого на автомобілі. Наприклад, для свинцевих і гелевих АКБ потрібен спеціальний прилад. Для всіх інших підійде звичайний універсальний зарядник.
Далі дізнаємося ємність батареї (це можна зробити за етикетці або в інструкції до машини). Мається на увазі не фізичні розміри, а електрична ємність, що характеризує кількість струму, яке батарея віддає за певний час. В залежності від неї потрібно підбирати потужність зарядного пристрою, хоча більшість моделей універсальні. Щоб порахувати час заряджання АКБ з нуля, потрібно ємність акумулятора розділити на потужність зарядного пристрою плюс 10% від отриманого числа. Якщо необхідно збільшити швидкість зарядки, то потрібно купувати потужний прилад. Для акумулятора підвищеної ємності, наприклад у позашляховиків та великовантажної техніки знадобиться зарядник з струмом не менше 18 А.
Варто вибирати зарядний пристрій з плаваючою регулюванням. Чим менше сила зарядки, тим довше заряджається батарея, але тим краще вона відновлюється. Треба в міру зарядки зменшувати струм, в кінці зменшити аж до 1 А. Саме так працюють зарядні пристрої з плаваючою регулюванням – в автоматичному режимі вони знижують величину струму.
На що ще звернути увагу.
Існують прилади, що працюють від електричної мережі і від прикурювача. Багато можуть регулювати швидкість заряджання в залежності від ємності акумулятора. Потрібно дивитися, щоб вони були оснащені системою автоматичного зменшення струму в кінці зарядки. Якщо її немає – доведеться самостійне стежити за заряджається батареєю і не залишати підключеної на тривалий час, так як існує ймовірність перезарядки.
Зарядники, що працюють від звичайної електричної мережі – зручні для більшості автолюбителів. Акумулятор можна залишити на підзарядку на розрахунковий час. З’явилися нові пристрої, які контролює процес підзарядки. У міру наближення до повної зарядки, вони знижують потужність удвічі, поки батарея повністю зарядиться. Коли вона повністю зарядилася, вони автоматично відключаються.
Перед використанням зарядного пристрою, прочитайте інструкцію до застосування. Це безпечне, тим не менш серйозне обладнання, яке при неправильному використанні може зіпсувати батарею машини.
Як вибрати новий акумулятор для машини. Скільки часу потрібно, щоб повністю зарядити АКБ машини.