Як відбувається поділ майна.

4-27-2018

Як відбувається поділ майна.
Взагалі, по кожному з перелічених питань можна прочитати не одну лекцію. Тим більше шансів не втратити, а отримати належне. Чим більше проходить часу з дати розлучення, тим слабкіше стають докази, свідки забувають те, що вони можуть сказати, переїжджають з місця на місце, губляться чеки, квитанції, інші юридично значимі папери. Інша причина. Оскільки майно ділиться за ринковою ціною на дату процесу, отже, чим більше проходить часу, тим менше отримає позивач, так як речі старіють і втрачають в ціні. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Раздел имущества.
В якості прикладу можна привести автомобіль. Як правило, ним користується одна людина. Значить, якщо стався конфлікт подружжя, який неможливо врегулювати, їздити на ньому буде тільки або чоловік, або дружина. У ряді випадків (наприклад, при розділі з оскарженням угоди) такий термін складе лише один рік. Продати після розлучення спільне майно можна без письмової згоди колишнього чоловіка! Заборонити відчуження можливе лише в судовому процесі. У кращому випадку можна буде стягнути половину продажної ціни, яка (загальна практика заниження з метою податкової економії) не рідко на порядок нижче ринкової ціни.
Крім сказаного є й інші причини. Не слід забувати і про те, що строки судового поділу майна, як правило, становлять кілька місяців. При несумлінному поведінку опонента в суперечці даний термін можна збільшити на порядок, а то й більше. Такий шлях передбачає процесуальний порядок пред’явлення претензій, подання доказів, заперечень. Поділити майно можна в нерівних частинах. д.). См.