Як відключити мікрофон на ноутбуці

17

У всіх сучасних гаджетах, в числі яких ноутбуки, смартфони та планшети, є мікрофон. У нас часто запитують, як відключити мікрофон на ноутбуці. Здавалося б, навіщо його взагалі вимикати? це може знадобиться недосвідченим користувачам, щоб підключена гарнітура автоматично визначилася на основний пристрій для запису звуку. Як це часто буває, нічого складного тут немає і можна піти кількома найпростішими шляхами. Саме їх ми і розглянемо в ході даної статті.

Відключення мікрофона на ноутбуці

У операційної системи windows є один величезний плюс: досить навести курсор на будь-який її елемент, і ви отримаєте його опис, таку собі міні-підказку.

Перший і найпростіший варіант підходить для всіх версій ос. Загляньте в свій трей. Він знаходиться в правому нижньому кутку. Там є ряд значків, годинник і дата. Нам знадобиться значок із зображенням динаміка.

інструкція по відключенню мікрофона:

Варіант другий-відключення через панель управління

В цілому, інструкція практично така і в підсумку ми потрапимо в теж саме віконце, але якщо у вас з якоїсь причини не відображається значок в треї, можна піти іншим шляхом:

Третій варіант – для ноутбуків з вбудованим мікрофоном від realtek

Використовуючи значок в треї або пошук windows, потрапляємо в програму-драйвер під назвою «диспетчер realtek hd», щоб відключити записуючий пристрій потрібно:

Ці три способи ідеально підходять до будь-якого ноутбука, а перші два і зовсім універсальні – вони діють на будь-якої версії операційної системи і з записуючими пристроями різних виробників. Третій же актуальний тільки для мікрофонів realtek – у всіх більш-менш хороших ноутбуках саме він і встановлений, саме тому ми додатково описали даний спосіб.