Як відновити закриту сторінку в контакті

251

Як відновити сторінку в контакті? Тема досить широка, тому спробуємо відповісти на неї поетапно.

Якщо ви раніше самостійно видалили доступ до своєї сторінки, то система дає вам до 7 місяців на роздуми про те, щоб повернути собі власний аккаунт.

В іншому випадку він буде остаточно видалено остаточно, і доведеться створювати новий.

Також варто зазначити, що відновлення – процес безкоштовний.

Тому не ведіться на всякого роду смс на короткий номер, платні операції та інші фішингові маніпуляції з метою вибити з вас як можна більше безготівкових.

Як відновити закриту сторінку в контакті

Процес отримання доступу

Для того, щоб почати процес повернення доступу, заходимо на сайт, ввівши свої логін і пароль. В якості першого можуть виступати як електронний ящик, так і телефонний номер.

І той і інший варіанти взаємозамінні, тому однаково добре працюють.

Ви побачите знамениту «мертву собаку», над якою буде написана кінцева дата можливого відновлення свого облікового запису.

Поле «відновити сторінку» підсвічено у вигляді посилання на нього і тиснемо.

Як відновити закриту сторінку в контакті

Відкриється сторінка, де вам буде потрібно ще раз підтвердити ваші благі наміри.

Тисніть на посилання «відновити сторінку», а потім автоматично потрапите на звичний новинний блок з безліччю нових публікацій, які можна прочитати на дозвіллі.

Відновлення заблокованою сторінки

Як бути, якщо ваша сторіночка дійсно була заблокована адміністрацією або ви остаточно і безповоротно забули пароль авторизації?

Для початку не впадайте в паніку і не робіть зайвих рухів – не все так страшно.

Причин може бути декілька:

  • блокування;
  • спам від вашого імені;
  • злом;
  • забули пароль.

Скористайтеся безоплатним відновленням контролю, який розташувався за посиланням http://vk.com/restore.

Як відновити закриту сторінку в контакті

Виходячи з інформації на скріншоті, ви повинні ввести логін, або телефонний номер або адресу електронної скриньки, на яку ви реєструвалися.

Потім переходимо до наступного кроку.

Як відновити закриту сторінку в контакті

Тепер система просить вказати ваше прізвище. Пам’ятайте, що різні «Crazy», «Star», «Beauty» та інші недофамилии модератор може і забракувати, так що будьте до цього готові.

Якщо ви впевнені в даних – сміливо йдіть далі.

Система запропонує вам знайдену сторінку, яка, швидше за все, відповідає вашим вимогам.

Як відновити закриту сторінку в контакті

Від вас лише потрібно підтвердити або спростувати дану інформацію.

Кінцевий етап процедури – СМС-повідомлення на номер, який прив’язаний до сторінки.

Пам’ятайте, що процедура не зажадає від вас ніяких грошових «благодійних» внесків з боку служби ВК.

Як відновити закриту сторінку в контакті

Якщо у вас відсутня потрібна сімка, або ж код не хоче приходити – натисніть на відповідне посилання внизу.

Як відновити закриту сторінку в контакті

Зверніть увагу! Процес відновлення нерідко займає до декількох годин, а то й днів. Всьому провиною або завантаженість операторів, які обробляють посилання вручну, або недостовірні дані з вашої сторінки, які можуть викликати підозру у адміністрації. У будь-якому випадку потрібно набратися терпіння і чекати своєї черги.

У разі, якщо з якоїсь причини отримати доступ до старої сторінці не виходить, швидше за все, доведеться створювати нову, як би вам цього не хотілося.

Але якщо вам кров з носа потрібна стара, спробуйте поскаржитися прямо в підтримку за адресою http://vk.com/support?act=new.

Важливо! Щоб писати в саппорт, ви повинні бути залогинеными. Доведеться просити допомоги у друзів і знайомих і писати з їх сторінки. Якщо хочете потрапити одразу на оператора, впишіть у вказане поле абсолютно будь-яке питання і натисніть на кнопку «Жоден з цих варіантів…». Вас автоматично перенаправляє на вільного представника адміністрації.

Ви побачите приблизно таке вікно.

Як відновити закриту сторінку в контакті

Задайте оператору своє запитання, при цьому максимально детально розписавши всі ті дії, які ви вже робили, і який результат вони давали.

При цьому не забудьте написати всю інформацію про сторінку, про яку ви пам’ятаєте. У теорії, це повинно допомогти і вам, і їм.

Тепер залишається тільки чекати, поки «на тій стороні» не владнають конфлікт і не розберуться, що не так з вашою сторінкою.

Пам’ятайте, що профіль без фотографії вони можуть і не розглядати, оскільки стає незрозумілим, кому саме належить сторіночка.

За фейкові акаунти вони просто не візьмуться.

Зверніть увагу! Адміністрація може зажадати від вас фотографію, яка засвідчила б вашу особистість. Якщо вона співпаде з тими, які є в профілі, то доступ вам, швидше за все, повернуть.

Альтернативні проблеми входу

Припустимо, ви не видаляли доступ, пам’ятайте дослівно власний логін і пароль, нікому не переходили дорогу і не займалися спамом.

В один прекрасний момент при вході Вконтакт ви отримуєте інформацію приблизно такого вигляду: «вашу сторінку заблоковано, введіть телефон, або відправте смс на такий-то короткий номер».

Відразу хочеться сказати, що в цьому випадку потрібно зробити одну просту річ, а саме перевірити, заходить на сторінку з іншого ПК, або телефону.

Якщо на інших пристроях проблем не виникає, значить ваша машина заражена вірусом, тобто шкідливим ПО.

Радимо ретельно перевірити систему антивірусом, тільки попередньо оновити бази, щоб локалізувати проблему в максимально стислі терміни.

Якщо ваше не справляється, або завзято не бажає відшукати шкідника, радимо завантажити Dr.Web CureIt – безкоштовну утиліту з потужним функціоналом. Вона допоможе в пошуках.

Як бачите, нічого складного в процесі відновлення немає.

Величезним плюсом стане достовірна інформація про сторінці, наявність правдивої прізвища та фотографії, що засвідчує вашу особу.

Всі спірні ситуації можна вирішити за допомогою служби підтримки.

Головне – чітко і правильно сформулювати питання, тільки ні в якому разі не піддавайтеся емоціям і не прикрашайте повідомлення розсипом питальних і окличних знаків.

В іншому випадку вашу заявку навіть розглядати ніхто не буде. Удачі.

Як відновити сторінку в контакті

як відновити сторінку в вк або як розблокувати сторінку в вк