Як вивести webmoney

3-30-2020
Запрет Webmoney в Украине: как вывести деньги - инструкция

Багато користувачів задаються питанням про виведення грошей з гаманців WebMoney. В даній інструкції будуть розглянуті різні способи конвертації цієї електронної валюти в реальні рублі з використанням онлайн – сервісу WM Keeper Standard (Mini). Крок.
Також хочемо вам порекомендувати вывести webmoney

Тут відображаються всі ваші прикріплені гаманці.
Переклади на будь-яку карту і на банківський рахунок доступні прямо з онлайн – клієнта WM Standard (Mini). Інші способи передбачають використання сторонніх сервісів, які співпрацюють з Webmoney, наприклад, TelePay або Cash Exchanger.
Як бачимо, в нашому випадку підсумкова сума комісії за переказ склала 45, 3 руб. Чим вище сума переказу, тим більше комісія. Більш детально про комісії WebMoney можна почитати за цим посиланням. Що стосується термінів, то переказ на карту буде здійснено протягом 3 – х робочий днів.
Осібно стоїть виведення коштів через обмінні пункти.
Раніше WebMoney дозволяла здійснювати прямі грошові перекази через системи Contact, Anelik, Western Union і Юністрім. Достатньо було просто вказати систему і оформити заявку. На жаль, в даний час залишився лише 1 активний грошовий переказ – Пошта Росії, але щоб ним скористатися, вам необхідний Початковий атестат, який вручається представниками WebMoney особисто або через портал державних послуг. На щастя, співробітники WebMoney залишили можливість обміну знаків WMR/ WMZ на реальні рублі і валюту через біржу Cash Exchanger. Сенс полягає в тому, що одна людина залишає заявку на покупку валюти або WMR/ WMZ, а інший виступає в якості покупця цих коштів. Тобто, ви продаєте певну кількість WMR/ WMZ іншому користувачеві, а він, у свою чергу, оформлює переведення на вказану вами суму через знайомі системи (Contact, Юністрім та інші). Складність методу полягає в тому, що вам доведеться чекати, поки хтось придбає вказану кількість WMR/ WMZ.

Тиснемо на кнопку Поставити нову заявку навпаки будь-який з представлених систем.
Заповнюємо анкету, ставимо галочку біля пункту Згоден з правилами обміну та умовами публічної оферти, після чого тиснемо на кнопку ” Подати заявку. з урахуванням комісії, а також перевірені співробітниками WebMoney документи, що підтверджують вашу особу. Порушення будь-якого з перерахованих вище пунктів спричиняє відмову від оформлення перекладу, тому вважається, що банківський переказ є самим важким способом виведення WebMoney.