Як включити спалах при дзвінку на айфоне

16

Розумні гаджети з кожним днем стають все більш поширеними і потихеньку добираються навіть до самих технологічно нерозвинених куточків землі. Сьогодні ми пропонуємо вам поговорити про одну цікаву фішку, яка була впроваджена компанією apple в прошивку смартфонів власного виробництва. Ви напевно помічали, що у деяких власників iphone при вхідному дзвінку починає блимати спалах. Так ось, виявляється, для реалізації даної можливості використовується не стороннє додаток, викачане з app store, а вбудована допоміжна надбудова.

Чому допоміжна? справа в тому, що спочатку пульсація спалаху при дзвінку на айфонах розроблялася як фішка для допомоги людям з обмеженими можливостями. Компанія apple ніколи не забувала про людей з обмеженими можливостями і про те, що вони активно користуються яблучними гаджетами.

Активація

За замовчуванням, всі вхідні дзвінки на яблучних пристроях супроводжуються мелодією (її можна призначити самостійно) і вібрацією. Остання може бути задана індивідуально для різних контактів, що також полегшує завдання використання гаджетів apple людьми з обмеженими можливостями. Однак, на цьому фішки не закінчуються-є ще й візуальне оповіщення про вхідний дзвінок: миготливий спалах основної камери. Давайте відразу ж перейдемо до справи і налаштуємо її:

  1. зрозуміло, спочатку ви повинні зайти в меню»налаштування”. Потрапити сюди можна з головного екрану, тапнув один раз по іконці з супутньою підписом;
  2. потім в новому вікні виберіть підпункт “універсальний доступ», щоб пройти в наступне підменю;
  3. пересуньте повзунок, що знаходиться напроти пункту з підписом” led-спалах для попереджень»;

Як бачите, компанія apple навіть такий процес спростила до неможливого.

До слова, останнім часом спалах вчасно дзвінка став модним. Тому нею користуються буквально всі, а не тільки люди з обмеженими можливостями, як замислювалося яблучною компанією.

Наостанок хотілося б сказати, що він активується лише при заблокованому екрані пристрою. Тобто, якщо дисплей включений – вона не спрацює. Та це й не потрібно, адже якщо дисплей включений, значить, ви використовуєте гаджет і дивіться на екран. Отже, напевно не пропустіть вхідний дзвінок.