Як встановити Windows !!!!

11-16-2019

Завдяки швидкості з’єднань USB 1 і Thunderbolt 3 тепер можливо використовувати зовнішній жорсткий диск в якості накопичувача для установки ОС, швидкості читання і запису якого буде відповідати внутрішньому жорсткому диску. У вас є робочий ноутбук, в якому ви не хочете робити багато змін, але ви хочете грати в ігри або використовувати інше програмне забезпечення, яке буде з вами, коли ви подорожуєте. Ви хочете запустити установку декількох операційних систем на одній машині, але не маєте достатньо місця, щоб розділити ваш внутрішній диск на декілька розділів. Але є кілька способів вирішити цю проблему, в тому числі емуляції за допомогою таких інструментів, як VMWare. Також хочемо вам порекомендувати it-services.com.ua ми допоможемо Вам встановити Windows.

Найпростіше рішення є додатком під назвою WinToUSB. Виберіть той, який ви хочете застосувати. Після того, як ви зробили це, ви можете побачити деякі варіанти операційної системи в головному вікні. Виберіть той спосіб, який відповідає вашої ліцензії. Наприклад, якщо ви встановлюєте систему з офіційним файлу образу, ви зможете вибрати між Home і Pro. Також на забудьте про розрядність ОС. Переконайтеся, що він підключений до комп’ютера. Це відкриє купу варіантів нижче цього. Вам буде запропоновано вибрати системні і завантажувальні розділи. Якщо зовнішній жорсткий диск розбитий на кілька розділів, ви можете легко і просто вибрати розділ доступний для створення завантажувального і системного розділів. І нарешті, вам буде представлений режимом установки.

Якщо ви можете вибрати режим Legacy; це найпростіший шлях. Натисніть Далі, щоб установка почалася. Ви побачите відсоток виконання установки. Час, який потрібен, щоб встановити, буде залежати від цілого ряду факторів, таких як швидкість зовнішнього накопичувача і т. Установка може зайняти від 15 хвилин до декількох годин. Щоб це зробити, перезавантажте комп’ютер і завантажити з зовнішнього диска. На жаль, спосіб вибору завантажувального диска різниться між комп’ютерами. Часто вам просто достатньо натиснути клавішу F12, коли комп’ютер завантажується, щоб отримати доступ до BIOS, де ви зможете вибрати дис з якого варто завантажити ОС. Звичайно, вам швидше за все доведеться завантажити драйвер і встановити програмне забезпечення.