Як встановити Windows

11-16-2019

Как установить Windows
Як зробити що б установка пішла. Хлопців дуже важливо знайти рішення так як у мене все лагает.
Також хочемо вам порекомендувати it-services.com.ua
Взагалі – то це погана ідея, але робоча.
Дійсно не зрозуміло, що 7 не дає.
Всі нормальні дистрибутиви XP – це завантажувальні диски. У всіх нормальних установники XP є можливість видалити/ офторматировать потрібний розділ. На крайній випадок, на більшості піратських дисків (ставиться явно не ліцензія) є набір утиліт, серед яких завжди є що – небудь для роботи з розділами. Хоча сучасні складання вже несуть всі необхідні дрова. Підсвинка, по – перше, ще можна купити, а по – друге, відсутність підтримки, на жаль, не робить піратку легальної.
Пручається форматування диска ще до своєї завантаження. Офігєть які штуки придумала майкрософтина. Беремо диск з ХП, вставляємо його в дисковод, завантажується з цього диска спочатку і слідуємо інструкціям, в т. форматування того розділу, де 7ка.
Згадав – була справа по цікавіше.
Де – то трохи більшим роки тому вирішив пінгвінів поразводить, на щастя компів на роботі вистачало, ну я так думав , що вистачало. Так ось, зробив все як треба – відформатував, встановив, не забув все перед цим зберегти на іншому компі, але альтлинукс мені виявився не до смаку після того як пару тижнів я голив собі мозок і трохи заважав тому менеджеру, чий комп запингвинил. Ну, навіть, напевно, багато заважав. Альтлинукс тепер мені не подобається, досі. Найцікавіше було, коли я таким же манером хотів повернути вінду. Grub – от так штука, разів п’ять я форматував жорсткий диск у все підряд формати, вже думав в фат спробувати 250 гигов SATA заганяти. Так – так, це було весело, правда все таки я зміг видалити цей граб.
Тобто спершу ХР, а потім вже.
Тобто спершу ХР, а потім вже Це якщо кілька ОС (хоча сенсу ставити одночасно ХР і 7 немає). Якщо ставити замість абсолютно без різниці.
Цитата (“5ergunka”):voron_76, так як теж має сенс ставити по мірі зростання. Тут трошки інша ситуація: людині не подобається Вин7 і він хоче поставити ХР єдиною системою. Тут без різниці, що в якому порядку ставити. питання тільки в тому, що скільки він від цього втратить. ХР все так вже налаштовано було, звично. тільки от порівнював я ХРпро і 7стартер. питання тільки в тому, що скільки він від цього втратить. Ну так це вже зовсім інше питання. Ми ж не знаємо, наскільки зважене і усвідомлене рішення перейти на XP.