Як вибрати ремонт елітного взуття

12-13-2021

 

 

Майстер з ремонту та реставрації взуття

Висока кваліфікація фахівців салону «Masterskaya» професійного ремонту елітного взуття дозволяє зробити ексклюзивний ремонт дорогого взуття з будь-якими складними змінами за бажанням клієнта. Ми виконаємо будь-яке замовлення, за яке не візьмуться в інших місцях. Також хочемо вам порекомендувати ремонт елітного взуття https://masterskaya24.com.ua в Києві.

Фахівці працюють з оригінальними моделями туфель, чобіт, використовуючи сучасне обладнання, привезене з європи. Тільки в нашій майстерні можна зробити ремонт дорогого взуття в Києві з використанням високоякісних матеріалів. Не варто викидати черевики або чоботи, які просочилися реагентом. Принесіть їх до нас, і ми виведемо всі плями, розлучення, а також зробимо спеціальну водовідштовхувальну просочення, щоб захистити взуття.

Гарантія якості

Професійні майстри

Терміновий ремонт

Зручне розташування Салону

Широкий спектр Послуг

Наші фахівці візьмуться за відновлення будь-яких складних моделей туфель, чобіт зі шкіри, замші, нубуку. Ми зможемо оновити колір взуття або перефарбувати її за бажанням клієнта. Дуже складно робити ремонт дорогого взуття із замші зі стертим ворсом, але ми візьмемося за цю роботу і відновимо первісний вигляд.

На черевиках, туфлях, чоботях часто стирається мис. Майстерня з ремонту дорогого взуття дозволяє виконати ручний глассаж, а наші майстри відполірують взуття до блиску. Фахівці перефарбують, оновлять і зроблять будь-який ремонт дорогого взуття в Києві незалежно від складності роботи. Одним з найскладніших видів ремонту є реставрація елементів. Такі дрібні деталі, як хлястики, ремінці, пряжки в першу чергу приходять в непридатність.

Навіть якщо дуже акуратно носити туфлі, на них все одно з’являються подряпини, потертості. Звернувшись в нашу майстерню по ремонту дорогого взуття, клієнт може бути впевнений, що його улюблені черевики або чоботи будуть позбавлені від цих неприємностей. Якщо неможливо відновити глибокий поріз, то фахівці зроблять фігурну декоративну латку.

Виконуючи ремонт дорогого взуття, майстри можуть подовжити, вкоротити, змінити модель, розширити, звузити черевики або чоботи. У нас можна повністю перетягнути туфлі, відновити або замінити каблуки. Часто в зимовий час в непридатність приходить підошва, танкетка. Ми можемо зробити заміну.

Майстри салону «Masterskaya» з ремонту дорогого взуття в Києві дають гарантію на свої роботи до 1 року.