Як виграти в кіберспорт

3-28-2021

Я вже більше трьох років намагаюся професійно підходити до ставок на кіберспорт, результатом цього частково є проект dota 2 plus і всі матеріали опубліковані на сайті. За цей термін я з упевненістю можу сказати, що повністю переглянув свій погляд на кіберспортивні ставки і постараюся коротко поділиться «вершками» мого досвіду. Зокрема, мова пройде про стратегію ставок на кіберспорт, будь то доту 2, cs go, pubg або будь – яка інша кібердисципліна-не важливо. Хочемо порекомендувати почитати що таке в кібер спорт https://csbet.gg/ru на сайті та спробувати пограти , тутвеликі шанси на перемогу.

У будь-якого кіберспортивного букмекера в будь-якій грі присутня лінія на тотал чет-непарний, наприклад чет непарний фрагів в cs: go або чет-непарний вбивств в dota 2. У цій статті використовуючи велику вибірку доту 2 статистики, я обраховую різні стратегії ставок на чет / непарне.

Ймовірність перемоги за коефіцієнтом — як визначити маржу букмекера?

Як то кажуть-щоб обіграти букмекера, думай як букмекер, в цій статті мова піде про те, як визначаються коефіцієнти в букмекерських конторах і як визначити комісію (маржу) будь-якого букмекера. Напевно перше питання, яке закрадається в голову, як визначаються коефіцієнти аж до трьох знаків після коми? звідки у букмекерів стільки грошей, щоб спонсорувати все в кіберспорті і біля нього?

Сьогодні ні для кого не секрет, що найвищі коефіцієнти в кіберспорті «ловляться» на лайв ставках. Дана стаття присвячена тому, як передбачити перемогу в доті по піку використовуючи інструменти сайту dota2plus і нової функції для передплатників dota plus від vavle – графік ймовірності перемоги.

Розмовляючи з прогнозистами багатьох пабліків вк про dota 2 і кіберспорт, я часто чув, що first blood в доті це чистої води рандом, випадковість. Це аргументувалося тим, що, навіть вибравши 5 активних, здавалося б, кращих, героїв для first blood команда може його з легкістю програти. І з цим складно не погодиться, проте систематично вигравати на такого виду ставках можна, слідуючи стратегії мартінгейла, про яку і піде мова в даній статті.

У змагальній dota 2 результат матчу часто вирішується ще на стадії драфту. Всі герої в доті контрятся, проте не завжди контр герой підійде в певний ігровий стиль команди, а також не завжди виконавець хороший на тому герої, на якому йому доводиться грати. Стратегія live ставок на перемогу в цій статті полягає в перевірці вінрейта обраних героїв і ставка на результат матчі після піку всіх героїв.