Як виграти в ставки на спорт

7-22-2021

Сьогодні ставки на спорт займають особливе місце в житті безлічі людей.  Ігрова індустрія розвивається, а разом з нею зростає число тих користувачів, які бездумно програють останні засоби, мають психічні розлади. Але чи можливо обіграти букмекерську контору? так, але тих бетторів, яким дійсно вдається отримувати стабільний прибуток, вкрай мало – близько 10% від загального числа гравців. Чи вдасться конкретно вам почати прямо зараз заробляти реальні гроші в сфері беттінга на спортивні матчі? навряд чи, адже для цього необхідно володіти певними знаннями, досвідом. Дуже важливо почати укладати угоди правильно, не ставитися легковажно до грошей і ризикувати лише тими засобами, які не вплинуть на ваше матеріальне становище. У багатьох початківців гравців часто виникають проблеми з вибором букмекерської компанії. Букмекерська контора фанспорт є однією з кращих бк і пропонує своїм клієнтам широку лінію і високі коефіцієнти. Хочемо порекомендувати поставити ставки в CS:GO на сайті https://csgobettingz.com/ru/teams/ , тут найкращі шанси виграти великі гроші .

Ви ніколи не замислювалися, чому багато беттори не можуть впоратися зі своїми емоціями? чому у них відключається мозок, коли вони укладають угоди? насправді, коли ризикуєш основними засобами і програєш їх, виникає сильне бажання їх відіграти. Особливо якщо ці кошти були взяті в борг у друзів або в кредит в банку. З кожним разом цей процес затягує користувачів все більше, і на перший погляд нешкідлива діяльність породжує серйозне психологічне захворювання. Тому, починаючи займатися ставками на спортивні матчі, виділіть ту суму грошей, яку вам потім не доведеться відігравати, точніше – не виникатиме затятого бажання це зробити. Також дуже важливо вміти правильно розподіляти свої кошти і розуміти, як букмекерські контори здійснюють прийом ставок.

Для початку беттору необхідно розібратися у всіх поняттях, пов’язаних зі ставками. Потрібно розуміти, що це інтелектуальне протистояння проти букмекера, причому грати доведеться за його правилами. Лише сильна психологічна гарт, досвід, знання різних стратегій і розуміння, де можна отримати оперативну інформацію, можуть дозволити в якійсь мірі переграти букмекерську контору і отримати прибуток. Просто так букмекерська контора не виплачує гроші – їх необхідно заробити. Забудьте про швидкоплинні виграші – вашим завданням має бути отримання стабільного прибутку, за підсумком ігрової дистанції. Що потрібно знати для цього? розберемо детально в наступних розділах.

Як професійні гравці виграють в бк

Як ми вже говорили раніше, є певна кількість користувачів, яким вдається вигравати в букмекерських конторах на постійній основі. Природно, далеко не всі їхні угоди є виграшними, але, завдяки своєму досвіду і грамотному розподілу банку, їм вдається отримувати стабільний заробіток. Початківцям бетторам дуже важливо стартувати в даній сфері і розуміти принцип роботи букмекера, щоб не допускати популярних помилок і не стати в підсумку частиною тих 90% гравців, які тільки програють. Існує чимало шкіл беттінга, які допомагають новачкам адаптуватися в даній сфері. Радимо вам дотримуватися кількох простих правил, які дозволять вам отримувати стабільний прибуток з укладання угод:

  • правильне сприйняття. Беттінгова діяльність повинна приносити користувачеві не тільки задоволення, але і гроші. Сприймайте ставки на спорт як роботу – проводите достатню кількість часу за аналізом матчів, пошуком факторів, які можуть вплинути на ту чи іншу зустріч. Сприймайте ставки не як спосіб розважитися і посилити свої емоції, а як роботу, яка приносить прибуток вам, а не букмекеру.
  • контроль над своїми грошима. Починаючому беттору потрібно засвоїти, що здійснювати операції потрібно лише на ту суму, яку не шкода програти. Тобто необхідно розпоряджатися тільки тими грошима, які є вільними. Зробити це досить непросто, тому потрібно довго працювати над своєю психологією. Один виграш може затьмарити розум початківця гравця, і він незабаром не буде звертати увагу на попередні поразки. Це може спричинити за собою ряд наступних поразок через психологічного фактора. Аналізуйте кожну свою перемогу і кожну свою поразку, якщо всерйоз мають намір освоїти настільки непросту сферу діяльності, як ставки на спорт. Ведіть облік програних і виграних ставок, щоб визначити статистику проходу своїх угод в букмекерській конторі.
  • вибирайте бк з низькою маржею. Найчастіше програші гравців на дистанції пов’язані з неправильним вибором букмекерської контори. Переважна більшість бк заманює клієнтів своїм дизайном, великою лінією і лайвом, зручностями. Всі ці фактори наводять пелену на очі, і гравець не помічає найголовнішого – рівень коефіцієнтів в конторі не такий високий, як міг би бути. Початківці гравці зовсім про це не замислюються, та й не всі досвідчені помічають низький рівень маржі, яку виставляє бк. Такі популярні контори, як паріматч, фонбет, 1хставка, забезпечують своїм клієнтам всі умови для гри, але коефіцієнти нижче, ніж у інших бк. Зарекомендувала себе на ринку компанія pinnaclesports, яка надає своїм клієнтам високі коефіцієнти, але має проблеми з виведенням (дуже довгий). Але високі коефіцієнти на конкретні події матчів потрібно ловити, так як вони часто просідають через великі вливання коштів. Також варто відзначити betfair і марафон. Слід завести акаунти в цих трьох компаніях і ловити коефіцієнт на потрібний результат в них. Швидше за все, вдасться виловити дуже вигідну пропозицію.
  • робота з інформацією. Якщо гравець вміє діставати повну інформацію про матчі, на які ставить, а також вміє її аналізувати, то він вже буде знаходиться на половині шляху до отримання прибутку на дистанції. Не можна просто вірити в перемогу команди і вплутувати якісь особисті фактори. При виборі результату потрібно враховувати статистичні показники, мотивацію гравців, оптимальність складу, важливість матчу і багато іншого, що може вплинути на результат. У математичному плані перевага на стороні бк, але є невеликий відсоток гравців, яким вдається на дистанції отримувати в конторах стабільний прибуток, навіть з урахуванням великої маржі.
  • правильний вибір подій. Час, коли потрібно укласти парі. Важливо не тільки вміти вибирати відповідні події для вибору найбільш оптимального результату, але і час, коли укласти парі буде найбільш профітнее. Як тільки матч з’являється в лінії, бк виставляє найвищі котирування. Потрібно встигати ставити до того моменту, коли інші беттори також почнуть укладати парі. Чим більше буде зроблено ставок на результат, тим менше буде на нього коефіцієнт.

Цими принципами повинні керуватися всі беттори, які не бажають стати заручниками букмекерського бізнесу. Вкрай важливо не тільки знати, як правильно укладати ставки на спорт, але і переймати досвід тих користувачів, яким вдається донині заробляти на ставках чималі гроші, причому ні в чому собі не відмовляючи.вони займаються угодами з бк не один десяток років. Розглянемо кілька прикладів успішних професійних бетторів.

Тоні блум довів усім, що заробляти на ставках реально і це під силу кожному. Завдяки його математичним знанням і грамотному фінансовому менеджменту, йому вдалося досягти успіху не тільки в ставках, але і в казино. Він вважає, що принести прибуток можуть лише ті угоди, які складені на основі детального аналізу.

Лема бенкера можна віднести до тих бетторам, які мають сталеві нерви і володіють неймовірною дисципліною. Завдяки своїй унікальній здатності грамотно поводитися з фінансами, лему вдається успішно заробляти собі на життя ставками на спорт. Він домігся того, що безліч букмекерських компаній просто забороняли йому укладати угоди на своїх платформах. Він вважає, що потрібно дуже багато працювати – в першу чергу над собою, щоб досягти бажаного результату. Беттор рекомендує ставити не більше ніж 5% від банку, при цьому ретельно відбирати матчі.

Живою іконою беттінга на бейсбольні протистояння можна сміливо назвати джо пету, який зміг розробити унікальну стратегію, яка дозволила йому заробити цілий статок. Свої знання і безцінний досвід він виклав у своїй книзі, яку ми рекомендуємо вам прочитати, якщо ви збираєтеся укладати угоди на бейсбольні матчі. Варто відзначити, що удачею він називає результат копіткої праці, а не «манну небесну».

На закінчення поговоримо про різнобічну людину, природженому бізнесменові біллі уолтерс. Талановита людина талановита у всьому-це сказано точно про нього. У той час як інші люди ставилися до ставок як до способу розважитися, білл побудував свою аналітичну компанію. Досяг він таких висот лише завдяки правильному розподілу коштів і знанням в області фінансового управління.

Виграшні стратегії ставок на спорт

Беттор не є професіоналом, якщо він не дотримується будь-якої стратегії гри. У ставках існує величезна кількість тактик і схем заробітку, але всі вони діляться на два великих розділи: ігрові стратегії і фінансові.