Як використовувати whatsapp на комп’ютері без смартфона

9

whatsapp в основному на смартфоні , час від часу у нас виникає необхідність запустити месенджер на комп’ютері. Для цього всього-то і потрібно, що запустити додаток на iphone, включити режим сканування qr-коду, відкрити веб-версію whatsapp в браузері і пройти авторизацію. Можливо, це не так зручно, як у telegram, але в цілому нічого складного. Єдине незручно-це необхідність тримати телефон постійно включеним. Але тепер і це в минулому.

Whatsapp на комп’ютері тепер може працювати навіть без iphone. Ну, майже

Whatsapp в росії оштрафували за відмову від перенесення даних. Далі-блокування?

З одним з останніх оновлень в whatsapp з’явилася можливість використовувати месенджера на чотирьох пристроях відразу. Ні, запустити його на двох або більше iphone як і раніше не можна. Однак на комп’ютерах mac, windows і ipad – цілком можливо, притому без обов’язкового підтримки з’єднання з iphone. Розповідаємо, як тут все влаштовано і які підводні камені є у цього нововведення.

Як користуватися whatsapp без iphone

Насправді суть нововведення полягає в тому, що тепер для роботи десктопної версії whatsapp не потрібен iphone . Тобто ви можете запустити ватсап на комп’ютері без телефону . Ось як це зробити:

Спочатку потрібно приєднатися до тестування нової функції

  • запустіть whatsapp на iphone і перейдіть у вкладку “налаштування»;
  • виберіть” пов’язані пристрої — – ” бета-версія для декількох пристроїв»;

Підключатися до whatsapp web потрібно, як і раніше, шляхом сканування qr-коду

  • потім натисніть “прив’язка пристрою” і відскануйте qr-код на екрані комп’ютера.

Після успішної активації whatsapp web ви зможете прибрати iphone, а не тримати його поруч, як раніше, коли десктопна версія месенджера не працювала без мобільного. Незважаючи на те що вона все-таки підтягує чати зі смартфона, він більше не потрібен для забезпечення її роботи. А відправка повідомлень, дзвінки та інші маніпуляції будуть використовувати wi-fi, до якого підключений ваш комп’ютер.

Як встановити бета-версію whatsapp на комп’ютер

Які плюси це дає:

  • по-перше, тепер можна прибрати і навіть вимкнути iphone, а whatsapp web буде продовжувати працювати;
  • по-друге, whatsapp на iphone не відключиться, як раніше, а буде продовжувати працювати самостійно;
  • по-третє, whatsapp на комп’ютері не буде витрачати мобільний трафік, використовуючи підключення до wi-fi.

Як запустити whatsapp на ipad

Важливе уточнення: whatsapp web підтягує чати з того смартфона, який ви використовуєте для підключення, навіть якщо телефонний номер один і той же. Так, коли я використовував телефон на android, то склад чатів був одним, а, коли підключався до десктопу з iphone, — то зовсім іншим.

Оскільки whatsapp тепер може працювати на 4 пристроях відразу, ви можете використовувати ватсап на ipad одночасно з mac і iphone. Особисто я так і зробив:

  • перейдіть на сайт web.whatsapp.com у себе на ipad, використовуючи браузер;
  • запустіть whatsapp на iphone і перейдіть в ” прив’язані пристрої»;

Whatsapp web відмінно працює на ipad, не обмежуючи мобільну версію

  • відскануйте qr-код на екрані планшета, підтвердивши дію біометрією;
  • підтвердіть підключення і користуйтеся веб-версією whatsapp на ipad.

На жаль, whatsapp не має окремого додатка для ipad . Однак ви можете користуватися веб-версією, яка працює в браузері. Незважаючи на це, в safari месенджера працює просто прекрасно. Тут ви можете обмінюватися повідомленнями, дзвонити тет-а-тет, брати участь у відеоконференціях і робити все те ж саме, що ви робили на whatsapp у себе на iphone або на комп’ютері, без будь-яких обмежень.