Як знайти NET DEVELOPERS В КОМАНДУ

7-24-2019


Ми вибрали 6 найцікавіших, на наш погляд, позицій . ООП, досвідом роботи з Windows і англійською на рівні Intermediate. Перевагою буде досвід роботи з JavaScript, Python, С/ С , WinAPI, STL і Linux. Майбутній співробітник займеться розробкою нової функціональності і модулів, супроводом існуючого проекту, розробкою як елементів ядра системи, так і елементів користувальницького інтерфейсу.
Також хочемо вам порекомендувати https://indigo.co.ua/net-developers/
Завдання включають розробку і реалізацію микросервисного бекенду на .
Компанія розглядає кандидатів з досвідом комерційної розробки . NET від 2 років, досвід роботи з C#, розуміння принципів роботи REST API.
Компанія займається реалізацією онлайн – відеосервісу на базі продуктового рішення AXIS. AXIS підтримує спортивні і розважальні потокові сервіси OTT для BBC Worldwide, Датської радіомовної корпорації, Bell Media, Channel 5, Telecine, Sony Pictures Television і багатьох інших клієнтів. NET розробників зі знанням ООП, шаблонів проектування, REST APIs, Open API (Swagger) web. api, Odata, реляційних (SQL Server або інших) та/ або документних баз даних (MongoDB), досвідом написання інтеграційних та юніт – тестів.
Плюсом буде досвід роботи .
Для автомобілебудування, виробництва і енергетики. Volkswagen, BMW, Daimler, General Motors, MAN і Porsche використовують компанії для тестування автомобілів.
Успішний кандидат повинен володіти глибокими знаннями платформи . NET і мови C#, розумінням ООП, шаблонів проектування, структур даних і алгоритмів, англійською на рівні Intermediate і вище.
Додатковою перевагою буде досвід роботи з enterprise – додатками, вміння аналізувати і складати архітектурні діаграми (component, sequence – діаграми).
Для успішного проходження співбесіди знадобиться досвід роботи . NET від 3 років, досвід роботи з веб – сервісами RESTful і APIs, навички оптимізації продуктивності баз даних, розуміння принципів побудови микросервисов, володіння англійською мовою на рівні Intermediate і вище.
Для участі в проекті знадобиться досвід розробки програмного забезпечення від року, досвід програмування на C#, JavaScript, впевнені знання . Знайшли у тексті помилку — виділіть її і натисніть Ctrl Enter. Посилання має бути розміщене в підзаголовку або в першому абзаці публікації.