Як зробити тонування вікон в квартирі

6-23-2020

 

Останнім часом все більше і більше міських жителів відчувають потребу у тонування стекол захисними, дзеркальними і сонцезахисними плівками. Тонувальні роботи швидко вистрибнули з офісної атмосфери в наше приватне життя. Адже в наших квартирах теж є вікна! А крім вікон, адже у багатьох засклені балкони і лоджії. А сонячним променям все одно куди світити – вони можуть зіпсувати Вам життя у власній квартирі! Спочатку хочу вам запропонувати послугу з тонування вікон в квартирі від компанії Тонировка 24, у них кращі ціни.

Що ж дає тонування стекол плівками в квартирі? В першу чергу, в сонячний день сонцезахисні плівки працюють, як відбивач сонячної енергії. В приміщенні стає не так жарко, на моніторах комп’ютера і на екранах телевізора не помітні сонячні відблиски.

При бажанні і виборі певних марок дзеркальної плівки можна добитися так улюбленого всіма ефект односторонньої видимості. Це, в свою чергу (вільний перегляд через скло або склопакет зсередини приміщення), практично повністю (або повністю) усуває можливість перегляду приміщення зовні. Проте слід врахувати, що даний ефект присутній тільки за умови, що рівень освітлення усередині приміщення буде або дорівнює рівню освітлення зовні. Говорячи простою мовою, пізно ввечері та вночі при включеному в приміщенні яскравому електричному світлі, ефект односторонньої видимості пропадає.

Дзеркальний ефект (ефект дзеркала) або ефект односторонньої видимості захистить Вашу приватне життя, а також допоможе приховати від сторонніх очей предмети і людей, що знаходяться всередині приміщення. Це дуже зручно, якщо квартира розташована на першому поверсі, або якщо навпроти ваших вікон розташовані вікна сусіднього будинку. Зникає необхідність постійно перебувати в приміщенні із закритими шторами або жалюзі.

Сонцезахисні плівки пропонуються в різних колірних відтінках, ступеня “дзеркальності” і затемнення.

Не варто забувати і про охоронну функцію тонувальних плівок. Плівки можуть стати ідеальним засобом захисту вікон квартири у відсутність господарів. Захисні віконні плівки підвищують ударостійкість і роблять скло безосколочним. Такі плівки особливо актуальними, якщо в будинку є діти. Будь кинутий у скла важкий предмет, або непрохані гості, зіткнуться з невидимою захистом, яка, в купе з сигналізацією, допоможе запобігти безліч неприємних моментів.